Словники Lingvo

Завантажити словник з радіаційної безпеки

Англо-російський і російсько-англійський словники з радіаційної безпеки. Обсяг словників близько 3000 і 3800 словникових статей відповідно. Автор: Ніконов Дмитро.

Завантажити словник турецько-російська

Турецько-російський словник обсягом 8650 словникових статей. Словник призначений для ознайомлення з турецькими / російськими текстами і для перекладу інтернет-сторінок. Автор словника: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник Павла Палажченка

Як ядро даного багатомовного словника з люб’язного дозволу Павла Палажченка узятий його Несистематичний Словник, адаптований під формат Lingvo.

Завантажити словник англо-естонський

Англо-естонська словник містить близько 78 275 словникових статей (додано близько 16 тисяч нових статей, виправлені помилки). Автор словника: Indrek Hein, редагування: Назар В. Кравців.

Завантажити словник вірменсько-англійський та англо-вірменський

Армянськ-англійський та англо-вірменський словники. Містять 9500 і 7700 слів відповідно. Для показу необхідні вірменські шрифти: Sylfaen або Arial Unicode MS. Автори: Vardan and Vahan Papoian. Конвертація у формат Lingvo: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник англо-румунський

Англо-румунський словник. Містить 22500 слів. Конвертація у формат Lingvo Віорел Лупу (Viorel Lupu).

Завантажити словник угорсько-англійський та англо-угорський

Угорсько-англійський та англо-угорський словники. Cодержат близько 98 тисяч і 60 тисяч словникових статей відповідно. Pедакція: Назар В. Кравців.

Завантажити словник грузинсько-англійський та англо-грузинський

Грузинсько-англійський, англо-грузинський словники. Містять 9500 і 8800 слів соответственно.Kонвертація у формат Lingvo: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник давньогрецької-російський навчальний

Давньогрецьке-російський навчальний словник та глосарій до нього (список імен для словника, словник-довідник з Стародавньої Греції та Риму, з міфології). Містять 2400 і близько 1000 слів відповідно. Словник складено за підручником Соболевського, 1948р. У даній версії відсутні відмінкові закінчення та надмірні власні імена. Конвертація у формат Lingvo та відновлення давньогрецької діакритики: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник давньогрецький до текстів Нового Заповіту

Давньогрецький словник до текстів Нового Завіту. 17188 статей (словоформи для 6 000 слів). Рекомендовані шрифти: Palatino Linotype, Arial Unicode MS (входять в комплект Windows і Office). Розкладка клавіатури: GreekPolytonic. Кодування і конвертація для Lingvo: Анатолій Кайдалов, вересень 2003р.

Завантажити словник індонезійської-англійська

Індонезійський-англійський словник (Indonesian-English Dictionary). В. К. Бураков, 1-е видання, 22717 статей.

Завантажити словник словник "страхів" - нав’язливих станів

Словник "Phobia": "Англо-російський словник" страхів "- нав’язливих станів. Дізнайтеся, як називається те, чого ви боїтеся! Автор: Родионова Лідія Тихонівна.

Завантажити словник корейсько-російська

Корейсько-російський словник. Містить близько 1000 слів у сучасному корейському написанні, також дається кілька ієрогліфів. Рекомендовані корейські шрифти: Batang, Hangul, Arial Unicode MS. Автор: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник португальська (Бразілія)-англійська та англо-португальська (Бразілія)

Португальська (Бразілія)-англійська та англо-португальська (Бразілія) словники. Містить близько 8550 статей і 8640 відповідно. Джерело: Алексіс Б. Лемос, конвертація у формат Lingvo та редагування: Назар В. Кравців.

Завантажити словник російсько-латиська аматорський

Російсько-латиська аматорський словник. Містить близько 1350 словникових статей. Автор: Слава, Латвія.

Завантажити словник санскритське-англійська

Sanskrit святі-англійський словник. Містить понад 9000 словникових статей. Автор словника Назар В. Кравців.

Завантажити словник санскриту

Словник санскриту. Словник підключається до Lingvo 8 і 9. При цьому в Lingvo 9 (додатково) працює власний словник послід. (160 тисяч слів, Моньє-Вільямс, 1899 р.) Конвертація у формат Lingvo: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник міжнародної мови Ido

Словник міжнародної мови Ido (Ідо-російсько-англійська). Обсяг - близько 4000 словникових статей. Автор: Білицький С.Ю.

Завантажити словник міжнародної мови Interlingua

Словник міжнародної мови Interlingua (Інтерлінгва-Російська). Словник містить близько 9000 слів. Словникова база складена на основі словника Віктора Чернавського з Алапаєвська Свердловської області з його авторського згоди. Автор: Білицький C.Ю., м. Артем.

Завантажити словник шведсько-російська

Шведсько-російський словник містить 10 000 словникових статей. Kонвертація та редагування: Анатолій Кайдалов. Є також версія з наголосами у російських словах.

Завантажити словник шведсько-російська з наголосами

Шведсько-російський словник з наголосами містить 10 000 словникових статей. Джерело: W-Office, конвертація та редагування: Анатолій Кайдалов. Через наголосів повнотекстовий пошук у цьому словнику не працює.

Завантажити словник есперанто-російський і російсько-есперантського

Есперанто-російський і російсько-есперантського словники. Містить 5611 і 6029 словникових статей відповідно. Автор: Ігор Калінін.

Завантажити словник словник англійських прислів’їв і приказок

1000 English Proverbs and Sayings - 1000 Англійських прислів’їв і приказок. Автор: А.П. Павлов.

Завантажити словник есперанто-російський і російсько-есперантського

Есперанто-російський і російсько-есперантського словники. Містить 5611 і 6029 словникових статей відповідно. Автор: Ігор Калінін.

Завантажити словник африканського мови сара

Словник африканського мови сара. Автор: Слава, Латвія.

Завантажити словник фінського жаргону і сленгу

Словник фінського жаргону і сленгу ( "Stadin Slangi"). Базується на інформації з сайту www.slangi.net. Містить близько 7300 словникових статей. Склав: Ігор Сергеєв.

Завантажити словник суахілі-російська

Автор: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник російська-суахілі

Автор: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник комі-російська

Комі-російський словник. Версія для Lingvo 8, 32 258 слів. Реалізація для Lingvo: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник українсько-український тлумачний (англійських запозичень)

Містить 1366 словникових статей. Словник складено: Khokhlich Andrij

Завантажити словник по морському середовищі і нафтогазовидобування

Словник охоплює терміни та скорочення з проектування, будівництва, встановлення та експлуатації об’єктів морської нафтогазовидобування та суміжних областей - нефтефлота, буріння, геофізики та ін, з транспортування та економіці вуглеводнів, а також по морському середовищі, екології і назвах морської флори і фауни. Містить понад 1200 термінів і скорочень. Складено Гулімовим Р.М.

Завантажити словник жіночий-чоловічий тлумачний

"жіночий-чоловічий тлумачний словник" складено російськомовними користувачами Інтернету за участю фахівців компанії ABBYY. "жіночий-чоловічий тлумачний словник" дозволяє отримати тлумачення різних загальновживаних термінів і словосполучень на "чоловічий" і "жіночий" мови. Аудиторією словника є всі охочі, без вікових чи інших обмежень.

Завантажити словник міжнародної мови Interlingua

Словник міжнародної мови Interlingua (Інтерлінгва-Англійська). Словник містить 26 000 слів, складено Білицький С.Ю.

Завантажити словник механічного та загальнонаукової термінології

Словник містить, здебільшого, англійську та російську механічну і загальнонаукову термінологію. Автор: Микола Євгенович Леонтьєв.

Завантажити словник Московсько-Пітерський

Словник створений на підставі матеріалів, представлених в Інтернеті, матеріалів Анни Новікової і власних спостережень автора. Містить 76 словникових статей. Автор словника - Василь Б.

Завантажити словник перекладача-синхроніста

Російсько-англійський словник Перекладача-синхроніста. Складено за матеріалами книги Лінн віссон "Синхронний переклад з російської на англійську" і містить 2233 словникові статті. Словник склав Біляєв Денис. Словник містить точні, ідіоматічние еквіваленти, вироблені професійним перекладачем ООН. Велика кількість прикладів, що ілюструють вживання. Статті словника присвячені прийомам перекладу різних дієслівних і синтаксичних конструкцій. Представлений глосарій за темами, розмовник із супроводу делегацій, а також статті з ведення засідань.

Завантажити словник Мови російських міст

350 статей. - 2 версія. Цей словник являє собою другу версію регіонального тлумачного словника лексики міських жителів Росії і російськомовного зарубіжжя, створеного в рамках проекту "Мови російських міст". Всі словникові статті супроводжуються регіональними посліду, при необхідності використовуються також традиційні стилістичні посліду.

Крім переваг співпраці, які доступні всім нашим замовникам, постійні клієнти користуються також додатковими перевагами і зручностями.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами