Словники Lingvo

Завантажити словник з радіаційної безпеки

Англо-російський і російсько-англійський словники з радіаційної безпеки. Обсяг словників близько 3000 і 3800 словникових статей відповідно. Автор: Ніконов Дмитро.

Завантажити словник турецько-російська

Турецько-російський словник обсягом 8650 словникових статей. Словник призначений для ознайомлення з турецькими / російськими текстами і для перекладу інтернет-сторінок. Автор словника: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник Павла Палажченка

Як ядро даного багатомовного словника з люб’язного дозволу Павла Палажченка узятий його Несистематичний Словник, адаптований під формат Lingvo.

Завантажити словник англо-естонський

Англо-естонська словник містить близько 78 275 словникових статей (додано близько 16 тисяч нових статей, виправлені помилки). Автор словника: Indrek Hein, редагування: Назар В. Кравців.

Завантажити словник вірменсько-англійський та англо-вірменський

Армянськ-англійський та англо-вірменський словники. Містять 9500 і 7700 слів відповідно. Для показу необхідні вірменські шрифти: Sylfaen або Arial Unicode MS. Автори: Vardan and Vahan Papoian. Конвертація у формат Lingvo: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник англо-румунський

Англо-румунський словник. Містить 22500 слів. Конвертація у формат Lingvo Віорел Лупу (Viorel Lupu).

Завантажити словник угорсько-англійський та англо-угорський

Угорсько-англійський та англо-угорський словники. Cодержат близько 98 тисяч і 60 тисяч словникових статей відповідно. Pедакція: Назар В. Кравців.

Завантажити словник грузинсько-англійський та англо-грузинський

Грузинсько-англійський, англо-грузинський словники. Містять 9500 і 8800 слів соответственно.Kонвертація у формат Lingvo: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник давньогрецької-російський навчальний

Давньогрецьке-російський навчальний словник та глосарій до нього (список імен для словника, словник-довідник з Стародавньої Греції та Риму, з міфології). Містять 2400 і близько 1000 слів відповідно. Словник складено за підручником Соболевського, 1948р. У даній версії відсутні відмінкові закінчення та надмірні власні імена. Конвертація у формат Lingvo та відновлення давньогрецької діакритики: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник давньогрецький до текстів Нового Заповіту

Давньогрецький словник до текстів Нового Завіту. 17188 статей (словоформи для 6 000 слів). Рекомендовані шрифти: Palatino Linotype, Arial Unicode MS (входять в комплект Windows і Office). Розкладка клавіатури: GreekPolytonic. Кодування і конвертація для Lingvo: Анатолій Кайдалов, вересень 2003р.

Завантажити словник індонезійської-англійська

Індонезійський-англійський словник (Indonesian-English Dictionary). В. К. Бураков, 1-е видання, 22717 статей.

Завантажити словник словник "страхів" - нав’язливих станів

Словник "Phobia": "Англо-російський словник" страхів "- нав’язливих станів. Дізнайтеся, як називається те, чого ви боїтеся! Автор: Родионова Лідія Тихонівна.

Завантажити словник корейсько-російська

Корейсько-російський словник. Містить близько 1000 слів у сучасному корейському написанні, також дається кілька ієрогліфів. Рекомендовані корейські шрифти: Batang, Hangul, Arial Unicode MS. Автор: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник португальська (Бразілія)-англійська та англо-португальська (Бразілія)

Португальська (Бразілія)-англійська та англо-португальська (Бразілія) словники. Містить близько 8550 статей і 8640 відповідно. Джерело: Алексіс Б. Лемос, конвертація у формат Lingvo та редагування: Назар В. Кравців.

Завантажити словник російсько-латиська аматорський

Російсько-латиська аматорський словник. Містить близько 1350 словникових статей. Автор: Слава, Латвія.

Завантажити словник санскритське-англійська

Sanskrit святі-англійський словник. Містить понад 9000 словникових статей. Автор словника Назар В. Кравців.

Завантажити словник санскриту

Словник санскриту. Словник підключається до Lingvo 8 і 9. При цьому в Lingvo 9 (додатково) працює власний словник послід. (160 тисяч слів, Моньє-Вільямс, 1899 р.) Конвертація у формат Lingvo: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник міжнародної мови Ido

Словник міжнародної мови Ido (Ідо-російсько-англійська). Обсяг - близько 4000 словникових статей. Автор: Білицький С.Ю.

Завантажити словник міжнародної мови Interlingua

Словник міжнародної мови Interlingua (Інтерлінгва-Російська). Словник містить близько 9000 слів. Словникова база складена на основі словника Віктора Чернавського з Алапаєвська Свердловської області з його авторського згоди. Автор: Білицький C.Ю., м. Артем.

Завантажити словник шведсько-російська

Шведсько-російський словник містить 10 000 словникових статей. Kонвертація та редагування: Анатолій Кайдалов. Є також версія з наголосами у російських словах.

Завантажити словник шведсько-російська з наголосами

Шведсько-російський словник з наголосами містить 10 000 словникових статей. Джерело: W-Office, конвертація та редагування: Анатолій Кайдалов. Через наголосів повнотекстовий пошук у цьому словнику не працює.

Завантажити словник есперанто-російський і російсько-есперантського

Есперанто-російський і російсько-есперантського словники. Містить 5611 і 6029 словникових статей відповідно. Автор: Ігор Калінін.

Завантажити словник словник англійських прислів’їв і приказок

1000 English Proverbs and Sayings - 1000 Англійських прислів’їв і приказок. Автор: А.П. Павлов.

Завантажити словник есперанто-російський і російсько-есперантського

Есперанто-російський і російсько-есперантського словники. Містить 5611 і 6029 словникових статей відповідно. Автор: Ігор Калінін.

Завантажити словник африканського мови сара

Словник африканського мови сара. Автор: Слава, Латвія.

Завантажити словник фінського жаргону і сленгу

Словник фінського жаргону і сленгу ( "Stadin Slangi"). Базується на інформації з сайту www.slangi.net. Містить близько 7300 словникових статей. Склав: Ігор Сергеєв.

Завантажити словник суахілі-російська

Автор: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник російська-суахілі

Автор: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник комі-російська

Комі-російський словник. Версія для Lingvo 8, 32 258 слів. Реалізація для Lingvo: Анатолій Кайдалов.

Завантажити словник українсько-український тлумачний (англійських запозичень)

Містить 1366 словникових статей. Словник складено: Khokhlich Andrij

Завантажити словник по морському середовищі і нафтогазовидобування

Словник охоплює терміни та скорочення з проектування, будівництва, встановлення та експлуатації об’єктів морської нафтогазовидобування та суміжних областей - нефтефлота, буріння, геофізики та ін, з транспортування та економіці вуглеводнів, а також по морському середовищі, екології і назвах морської флори і фауни. Містить понад 1200 термінів і скорочень. Складено Гулімовим Р.М.

Завантажити словник жіночий-чоловічий тлумачний

"жіночий-чоловічий тлумачний словник" складено російськомовними користувачами Інтернету за участю фахівців компанії ABBYY. "жіночий-чоловічий тлумачний словник" дозволяє отримати тлумачення різних загальновживаних термінів і словосполучень на "чоловічий" і "жіночий" мови. Аудиторією словника є всі охочі, без вікових чи інших обмежень.

Завантажити словник міжнародної мови Interlingua

Словник міжнародної мови Interlingua (Інтерлінгва-Англійська). Словник містить 26 000 слів, складено Білицький С.Ю.

Завантажити словник механічного та загальнонаукової термінології

Словник містить, здебільшого, англійську та російську механічну і загальнонаукову термінологію. Автор: Микола Євгенович Леонтьєв.

Завантажити словник Московсько-Пітерський

Словник створений на підставі матеріалів, представлених в Інтернеті, матеріалів Анни Новікової і власних спостережень автора. Містить 76 словникових статей. Автор словника - Василь Б.

Завантажити словник перекладача-синхроніста

Російсько-англійський словник Перекладача-синхроніста. Складено за матеріалами книги Лінн віссон "Синхронний переклад з російської на англійську" і містить 2233 словникові статті. Словник склав Біляєв Денис. Словник містить точні, ідіоматічние еквіваленти, вироблені професійним перекладачем ООН. Велика кількість прикладів, що ілюструють вживання. Статті словника присвячені прийомам перекладу різних дієслівних і синтаксичних конструкцій. Представлений глосарій за темами, розмовник із супроводу делегацій, а також статті з ведення засідань.

Завантажити словник Мови російських міст

350 статей. - 2 версія. Цей словник являє собою другу версію регіонального тлумачного словника лексики міських жителів Росії і російськомовного зарубіжжя, створеного в рамках проекту "Мови російських міст". Всі словникові статті супроводжуються регіональними посліду, при необхідності використовуються також традиційні стилістичні посліду.

За роки роботи ми успішно виконали і здали клієнтам безліч замовлень і завоювали довіру багатьох компаній.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами