Переклад з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з азербайджанскої мови і на азербайджанську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;

Переклад з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії азербайджанскої мови.


А ось вам з порога цікавий факт: азербайджанська – мова, якою розмовляють більше за межами країни, де вона офіційна, аніж на її території. Як це можливо? Дуже просто: населення Азербайджану – це близько 9-ти мільйонів чоловік, а азербайджанська діаспора по усьому світу налічує близько 21-го мільйону! Шляхом нескладних підрахунків бачимо, що азербайджанською у світі розмовляє близько 30 мільйонів людей, які, незважаючи на різні країни проживання, дуже добре розуміють один одного, адже зберігають і передають мову предків.

Азербайджанська належить до тюркських мов та належить до огузької групи разом з найближчими «родичами» турецькою, гагаузькою та туркменською. Вона належить до групи аглютинативних мов, що означає, що корінь будь-якого слова є самостійним словом і має власне лексичне значення, а граматичні значення утворюються шляхом додавання однозначних суфіксів після кореня та основи слова.

Азербайджанська – дуже древня мова: усній мові, якою і досі спілкуються азербайджанці – близько 1300 років, а витоки літературної сягають аж у 12-те сторіччя.

Фонематичний склад азербайджанської налічує 15 голосних і 25 приголосних, які на письмі позначаються 32-ма літерами. Характерною особливістю мови є наявність голосних, що відрізняються за місцем вживання, тобто голосних переднього і заднього ряду, які не можуть зустрічатися у одному слові або словоформі (за винятком кількох слів). У азербайджанській є 9 коротких і 6 довгих голосних. Наголос, як правило, падає на останній склад, значення слова змінюється, залежно від наголосу.

Наразі у азербайджанській мові використовується кілька видів письма: латиниця – в самій Республіці Азербайджан, арабське письмо – в Іранському Азербайджані та кирилиця в Дагестані.

Дієслово у цій мові має аж 5 часів і 6 форм, а також, дієслово по відношенню до суб’єкта, об’єкта або дії може вживатися у 5 різних видах. Цим самим ми хотіли сказати, що самостійно вивчити азербайджанську дуже складно, тому по переклади варто звернутися до професіоналів.

Будь-які скарги та пропозиції щодо роботи бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ Ви можете надсилати директору компанії по e-mail. Ми обіцяємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги, і Ви отримаєте повну та вичерпну відповідь.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами