Переклад з китайскої мови та на китайска мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з китайскої мови і на китайска мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з китайскої мови та на китайска мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з китайскої мови та на китайска мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з китайскої мови та на китайска мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з китайскої мови та на китайска мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з китайскої мови та на китайска мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з китайскої мови та на китайска мову;

Переклад з китайскої мови та на китайска мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії китайскої мови.


Цікаві факти про китайську ннннада? Забирайте!

Китайська мова надзвичайно цікава і є однією з найдавніших з нині існуючих мов! Це мова рекордсмен, оскільки є найбільш поширеною у сучасному світі. Китайська є офіційною мовою КНР, Тайваню і Сінгапуру. Також вона є однією з шести мов ООН. У всьому світі нею спілкується понад 1,3 мільярда людей.

Китайська мова занесена до Книги рекордів Гіннесу як одна з найскладніших мов світу!

У китайській виділяють 10 діалектних груп, що сильно різняться між собою. Засобом спілкування носіїв різних діалектів служить нормативна китайська мова, яка в Китаї має називу "путунхуа", в Сінгапурі – "хуаюй", в Гонконзі і на Тайвані - "гоюй".

Китайська писемність також є однією з найдавніших, що використовується в сучасному світі та складається не з літер, а з ієрогліфів. Кожен ієрогліф означає окремий склад. Сам ієрогліф складається з графем, всього їх близько 3 16, а графеми в свою чергу складаються з рисок від однієї до 24. Всього в китайській писемності існує понад 80 тисяч ієрогліфів. Розрізняють два види китайських ієрогліфів: спрощені - використовуються на материковому Китаї, і традиційні - на Тайвані, в Гонконгу та в деяких інших країнах.

Декілька цікавих дрібниць про китайську мову:

  • Знання 500 найбільш вживаних ієрогліфів достатньо для розуміння 80% звичайного сучасного китайського тексту;
  • 3000 ієрогліфів достатньо для вільного читання газет;
  • Великі однотомні двомовні словники включають, в середньому, 6000-8000 ієрогліфів.

Найбільш повний словник ієрогліфів Чжунхуа цзихай "Море китайських ієрогліфів", виданий у 1994 році та містить 85 568 ієрогліфів.

Раніше китайці писали зверху вниз, а стовпці йшли справа наліво. Зараз вони пишуть переважно горизонтально, зліва направо, за зразком європейських мов. Китайці шанують свої мовні традиції: згідно зі статистикою до 1911 року в Китаї було опубліковано 12 067 видань і 4 8 13 робіт, присвячених китайській мові.

Тепер, коли ви почуєте прикметник " китайська", ваш асоціативний ряд не буде обмежуватись бойовими мистецтвами, зеленим чаєм або локшиною, а на думку відразу спаде стародавня китайська мова! З чим вас і вітаємо!

Всі перекладачі нашої компанії проходять ретельний відбір і перевірку, і є досвідченими професіоналами своєї справи. Ми витрачаємо багато часу і сил на підбір кадрів для того, щоб надавати послуги високої якості.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами