Переклад з персидської (фарсі) мови та на персидську (фарсі) мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з персидської (фарсі) мови і на персидську (фарсі) мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з персидської (фарсі) мови та на персидську (фарсі) мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з персидської (фарсі) мови та на персидську (фарсі) мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з персидської (фарсі) мови та на персидську (фарсі) мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з персидської (фарсі) мови та на персидську (фарсі) мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з персидської (фарсі) мови та на персидську (фарсі) мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з персидської (фарсі) мови та на персидську (фарсі) мову;

Переклад з персидської (фарсі) мови та на персидську (фарсі) мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії персидської (фарсі) мови.


Карасі... Барсік... фарс..., аааа, фарсі! Сьогодні, панове, поговоримо про фарсі!

Ви, напевне, щойно упіймали себе на думці, що нічогісінько не знаєте про цю мову? Зараз ми виправимо цю історичну несправедливість!

Персидська, парсі, дарі та новоперсидська – це все і є імена мови фарсі. Ця мова дуже поширена, нею володіють і спілкуються в такий країнах як Іран, Ірак, ОАЕ, Оман, Ємен, Бахрейн, а також в Турції, Пакистані, Азербайджані, Афганістані, Таджикистані та інших країнах Середньої Азії. Загалом, носіїв фарсі у світі нараховується аж 60 млн. чоловік, а ще 53 млн. користуються нею, як другою мовою.

Фарсі - мова надзвичайно древня, про що свідчать віднайдені скельні письмена, датовані 6-м сторіччям до нашої ери. Сучасна ж фарсі є плюрицентричною мовою, тобто такою, що складається з трьох споріднених варіантів, визнаних офіційними у Ірані, Афганістані та Таджикистані.

Омар Хайям, Рудакі, Ібн Сіна, Сааді та інші видатні поети й письменники писали саме на фарсі, за що ми їм безмежно вдячні. Так само, як вдячні за "Тисячу й одну ніч" казок, складених персидським та індійським народами протягом віків.

Фарсі – мова дуже мелодійна та поетична, за що й отримала назву східної французької.

Незважаючи на поважний вік та буремну історію, фарсі досить добре збереглася, тому персидські літературознавці з легкістю вивчають і аналізують древні твори та письмена.

Ледь не кожен з нас, здебільшого навіть не підозрюючи, таки знає кілька слів на фарсі, наприклад – салам лейком.

І на останок хотілося б сказати словами персидського поета Фердоусі:

Кожен, хто думає злу думку,
Врешті решт нашкодить сам собі.
Не тримай у серці злих думок,
До того, хто мислить зле, злою буде доля.

Думайте позитивно, вчіть мови, подорожуйте і... салам!

Всі перекладачі нашої компанії проходять ретельний відбір і перевірку, і є досвідченими професіоналами своєї справи. Ми витрачаємо багато часу і сил на підбір кадрів для того, щоб надавати послуги високої якості.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами