Переклад з фінської мови та на фінську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з фінської мови і на фінську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з фінської мови та на фінську мову;

Переклад з фінської мови та на фінську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії фінської мови.


Фінська мова, вона ж Суомі, завжди викликає у нас посмішку завдяки своїм довжелезним словам, тягучій вимові та дзвінкому сполученню приголосних. Що ж такого особливого у цій мові, що вона сприймається нами так по-особливому?

Цікавостей у фінській багато, хоч ложкою їж. Почнімо з того, що вона надзвичайно древня і почала формуватися на початку нашої ери, а її прамова, як кажуть, існувала ще за 1,5-1 тис до Різдва Христового!

У фінській мові 8 голосних і 16 приголосних, відсутні такі звуки як "ж", "ш" і "ч", зрідка, у запозичених словах, зустрічаються "з" і "ф".

У фінських голосних є коротка і довга фонема, а – аа, е – ее, о – оо. Вживання однієї з них цілком змінює значення слова, наприклад "tuli" - це вогонь, а "tuuli" - вже вітер.

Ця мова немає родів, і "він", і "вона" позначаються словом han.

У фінській не 4, а 8 сторін світу! Адже південний схід, північний захід, північний схід і південний захід мають свої окремі значення, а не складаються з основних, як в інших мовах.

Є ще й така дивина – у фінській немає майбутнього часу дієслів! Що ще раз свідчить про її поважний вік.

Фінська мова має аж 15 відмінків, тому вона є вельми складною для вивчення. Спрощує ситуацію хіба що те, що всі слова читаються точно так, як і пишуться.

Деякі слова такі довгі, що перекладаються як ціле речення.

І на останок: деякі назви європейських країн фінською звучать дуже несподівано: Естонія — Viro, Швеція — Ruotsi, Германія — Saksa, Австрія — Itavalta.

Ось така вона, мова фінів, цікава і різнобарвна, як і країна, якій вона належить. Країна довгої зими, неперевершеної природи, гостинних людей і древніх традицій. Фінську мову варто почути, Фінляндію варто побачити, а документи і тексти фінською й на фінську варто перекладати у нас – бюро перекладів "Дружба народів".

Одним із ключових аспектів нашої діяльності ми вважаємо зручність співробітництва для клієнтів. Замовлення на переклад Ви можете розмістити по телефону, факсом, електронною поштою або особисто.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами