Переклад з фінської мови та на фінську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з фінської мови і на фінську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з фінської мови та на фінську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з фінської мови та на фінську мову;

Переклад з фінської мови та на фінську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії фінської мови.


Фінська мова, вона ж Суомі, завжди викликає у нас посмішку завдяки своїм довжелезним словам, тягучій вимові та дзвінкому сполученню приголосних. Що ж такого особливого у цій мові, що вона сприймається нами так по-особливому?

Цікавостей у фінській багато, хоч ложкою їж. Почнімо з того, що вона надзвичайно древня і почала формуватися на початку нашої ери, а її прамова, як кажуть, існувала ще за 1,5-1 тис до Різдва Христового!

У фінській мові 8 голосних і 16 приголосних, відсутні такі звуки як "ж", "ш" і "ч", зрідка, у запозичених словах, зустрічаються "з" і "ф".

У фінських голосних є коротка і довга фонема, а – аа, е – ее, о – оо. Вживання однієї з них цілком змінює значення слова, наприклад "tuli" - це вогонь, а "tuuli" - вже вітер.

Ця мова немає родів, і "він", і "вона" позначаються словом han.

У фінській не 4, а 8 сторін світу! Адже південний схід, північний захід, північний схід і південний захід мають свої окремі значення, а не складаються з основних, як в інших мовах.

Є ще й така дивина – у фінській немає майбутнього часу дієслів! Що ще раз свідчить про її поважний вік.

Фінська мова має аж 15 відмінків, тому вона є вельми складною для вивчення. Спрощує ситуацію хіба що те, що всі слова читаються точно так, як і пишуться.

Деякі слова такі довгі, що перекладаються як ціле речення.

І на останок: деякі назви європейських країн фінською звучать дуже несподівано: Естонія — Viro, Швеція — Ruotsi, Германія — Saksa, Австрія — Itavalta.

Ось така вона, мова фінів, цікава і різнобарвна, як і країна, якій вона належить. Країна довгої зими, неперевершеної природи, гостинних людей і древніх традицій. Фінську мову варто почути, Фінляндію варто побачити, а документи і тексти фінською й на фінську варто перекладати у нас – бюро перекладів "Дружба народів".

Будь-який письмовий переклад, виконаний співробітниками бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ, може бути завірений нотаріально або печаткою компанії. В обох зазначених випадках існують різні вимоги та обмеження.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами