Переклад з грецької мови та на грецьку мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з грецької мови і на грецьку мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з грецької мови та на грецьку мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з грецької мови та на грецьку мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з грецької мови та на грецьку мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з грецької мови та на грецьку мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з грецької мови та на грецьку мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з грецької мови та на грецьку мову;

Переклад з грецької мови та на грецьку мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії грецької мови.


Пропонуємо труснути сивою грецькою давниною. Адже грецька мова – одна з найдавніших писемних мов світу! Перші писемні пам’ятки грецькою датуються 14-13 сторіччям до нашої ери! Найбільшого розквіту вона зазнала за часів Римської та візантійської імперій.

Навіть не задумуючись про це, ми з вами щодня користуємося грецькою, адже велика кількість слів, які є у європейських мовах, походять саме від грецької. Наприклад: біографія; астрономія, а також авто, теле, гіпо, гіпер, моно, фото і.т.д. Загалом, від 12 до 30% слів в українській та англійській мовах – походять від грецької!

Грецька мова дуже мелодійна та цікава для вивчення, чого варті тільки 5 визначень любові: ерос (eros), сторге (storge), філіо (phileo), манія (mania) и агапе (agape)… ох вже ці греки.

Кирилиця основана саме на грецькому алфавіті!

Знак питання грецькою – це крапка з комою.

Сучасне слово "ідіот" походить від грецького "ідіотіс", що означає "приватна особа". Варто зазначити, що негативного окрасу це слово набуло саме в російській мові.

Цікаво, що ще у 1950 році лише 30% дорослих греків могли читати та писати, сьогодні ж відсоток освіченого населення перевищує 95.

Приказка "Взяти бика за роги" походить з грецького міфу про Геракла, що переміг крітського шаленого бика, взявши його за роги.

Греки святкують лише іменини, тобто день святого, чиє ім’я вони носять, а от власний день народження лишається поза увагою.

А ще, грецькою мовою написані Іліада та Одіссея, з яких ми ще в школі дізналися про усіх богів Олімпу та дивовижу античного світу.

В наші часи Греція, її мова, населення та природа є не менш цікавими і привабливими, а значить – нам з вами пряма дорога в Грецію, в подорож місцями Афродіти, Аполлона, Морфея та усієї їх веселої компанії.

Перекладацькі послуги бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ відповідають різноманітним професійним запитам наших клієнтів. Ми готуємо пропозиції відповідно до спеціалізації компаній що є нашими замовниками.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами