Переклад з казахської мови та на казахську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з казахської мови і на казахську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з казахської мови та на казахську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з казахської мови та на казахську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з казахської мови та на казахську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з казахської мови та на казахську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з казахської мови та на казахську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з казахської мови та на казахську мову;

Переклад з казахської мови та на казахську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії казахської мови.


Казахська мова є рідною для казахського народу, це мова добрих і привітних людей, мова приголомшливої краси степів з табунами коней, мова засніжених гірських вершин і блакитної гладі озер.

Самі казахи називають свою мову "аза тілі", що в перекладі означає материнська або рідна мова. Вона входить до кипчакської підгрупи тюркських мов. Загалом, рідною мовою в Казахстані говорить близько 9 мільйонів людей. У сучасній казахській мові виділяють три діалекти: північно-східний, південно-західний і західний.

Крім Казахстану казахською мовою розмовляють ще приблизно 8 мільйонів осіб, що мешкають більш ніж в 50-ти країнах світу. Територіальні відмінності казахської мови в цілому невеликі і ледве відчуваються носіями, а от коли справа стосується листування, можуть виникати труднощі. Це пов'язано з тим, що казахами різних країн використовується три види писемності: кирилиця, латиниця і арабська графіка.

Абетка, яка офіційно використовується в Казахстані, сформована на основі кирилиці та складається з 42-х літер. З яких 33 літери російського алфавіту і 9 літр специфічні, розташовані після російських літер, подібних за звучанням. Однак до 2025 року держава повинна з кирилиці перейти на латиницю. Таке рішення було прийняте президентом Нурсултаном Назарбаєвим у 20 12 році.

Виключно для казахської мови була створена унікальна комп’ютерна абетка, що носить назву "казновиця". Вона виявилась необхідною через те, що казахський кириличний алфавіт містить літери, які неможливо передати звичайними шрифтами.

Цікавою особливістю казахської мови є те, що в більшості слів, як до речі і в французькій мові, наголос в падає на останній склад. У мові казахів сталий порядок слів речення: підмет-додаток – присудок. Іменники не змінюється за родами, але змінюється за приналежністю до певної особи, а прикметники не узгоджуються ані в числі, ані у відмінку.

Вкінці варто зауважити, що не залежно від того, з казахами яких країн ви плануєте вести перемовини або листування: Казахстану, Китаю, країн СНД, Монголії, Афганістану, Ірану, Туреччини або іншими, вам знадобляться цікаві факти про казахську. Адже ніщо так не полегшує спілкування, як зацікавленість культурою, традиціями і мовою співрозмовника.

Будь-які скарги та пропозиції щодо роботи бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ Ви можете надсилати директору компанії по e-mail. Ми обіцяємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги, і Ви отримаєте повну та вичерпну відповідь.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами