Переклад з киргизької мови та на киргизьку мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з киргизької мови і на киргизьку мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з киргизької мови та на киргизьку мову;

Переклад з киргизької мови та на киргизьку мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії киргизької мови.


У такий хороший день, хочеться випити чашечку теплого кумису, з'їсти прісних хлібців із солониною, вкритися тканою ковдрою і тихо наспівувати киргизьку пісню... А можна просто дізнатися кілька цікавих фактів про цю мову, це також добре.

Киргизька мова, яка раніше мала назву "кара-киргизька", - це перш за все національна спадщина і скарб киргизького народу, з цілою купою усних традицій та обрядів, про які свідчить творчість народних байкарів і поетів-імпровізаторів – "акинів".

Киргизька мова є державною мовою Республіки Киргизстан разом з російською. Її відносять до групи тюркських мов. Вона наповнена великою кількістю слів, що здатні описати майже все, а це тому, що в киргизькій лексиці багато запозичених слів з арабської, іранської та російської мови. Киргизька мова є дуже важливою для кожного мешканця Республіки Киргизстан, тому що сприяє розвитку країни, підвищує її престиж та робить внесок у зміцнення національної самосвідомості киргизів.

Сучасна киргизька абетка з'явилася нещодавно і заснована на кирилиці. Вона складається з літр російської абетки, а також додаткових символів. Загалом, національна писемність була створена в 1924 році, але за роки існування вона тричі змінювала графічну основу з арабської графіки на латиницю, а згодом на сучасну кирилицю. Цікаво, що при спілкуванні, наголос в киргизьких словах падає переважно на останній склад.

Киргизька мова продовжує формування та розвиток, поступово звільняючись від впливу російських норм орфографії, укорінених в ній за роки перебування Киргизії в складі Радянського Союзу. Але засмучує той факт, що етнічним російськомовним киргизам дуже складно її вивчити через те, що носії часто глузують над співгромадянами, що говорять з акцентом.

Щороку, 23 вересня, населення Киргизстану урочисто відзначає День мови. Ця дата обрана не випадково, саме в цей день у 1989 році, киргизька мова набула статусу державної. Так що, друзі, збираємо валізи і гайда на святкування "киргиз тілі", рідної мови кожного киргиза.

Будь-який письмовий переклад, виконаний співробітниками бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ, може бути завірений нотаріально або печаткою компанії. В обох зазначених випадках існують різні вимоги та обмеження.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами