Переклад з киргизької мови та на киргизьку мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з киргизької мови і на киргизьку мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з киргизької мови та на киргизьку мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з киргизької мови та на киргизьку мову;

Переклад з киргизької мови та на киргизьку мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії киргизької мови.


У такий хороший день, хочеться випити чашечку теплого кумису, з'їсти прісних хлібців із солониною, вкритися тканою ковдрою і тихо наспівувати киргизьку пісню... А можна просто дізнатися кілька цікавих фактів про цю мову, це також добре.

Киргизька мова, яка раніше мала назву "кара-киргизька", - це перш за все національна спадщина і скарб киргизького народу, з цілою купою усних традицій та обрядів, про які свідчить творчість народних байкарів і поетів-імпровізаторів – "акинів".

Киргизька мова є державною мовою Республіки Киргизстан разом з російською. Її відносять до групи тюркських мов. Вона наповнена великою кількістю слів, що здатні описати майже все, а це тому, що в киргизькій лексиці багато запозичених слів з арабської, іранської та російської мови. Киргизька мова є дуже важливою для кожного мешканця Республіки Киргизстан, тому що сприяє розвитку країни, підвищує її престиж та робить внесок у зміцнення національної самосвідомості киргизів.

Сучасна киргизька абетка з'явилася нещодавно і заснована на кирилиці. Вона складається з літр російської абетки, а також додаткових символів. Загалом, національна писемність була створена в 1924 році, але за роки існування вона тричі змінювала графічну основу з арабської графіки на латиницю, а згодом на сучасну кирилицю. Цікаво, що при спілкуванні, наголос в киргизьких словах падає переважно на останній склад.

Киргизька мова продовжує формування та розвиток, поступово звільняючись від впливу російських норм орфографії, укорінених в ній за роки перебування Киргизії в складі Радянського Союзу. Але засмучує той факт, що етнічним російськомовним киргизам дуже складно її вивчити через те, що носії часто глузують над співгромадянами, що говорять з акцентом.

Щороку, 23 вересня, населення Киргизстану урочисто відзначає День мови. Ця дата обрана не випадково, саме в цей день у 1989 році, киргизька мова набула статусу державної. Так що, друзі, збираємо валізи і гайда на святкування "киргиз тілі", рідної мови кожного киргиза.

Одним із ключових аспектів нашої діяльності ми вважаємо зручність співробітництва для клієнтів. Замовлення на переклад Ви можете розмістити по телефону, факсом, електронною поштою або особисто.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами