Переклад з корейскої мови та на корейску мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з корейскої мови і на корейску мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з корейскої мови та на корейску мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з корейскої мови та на корейску мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з корейскої мови та на корейску мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з корейскої мови та на корейску мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з корейскої мови та на корейску мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з корейскої мови та на корейску мову;

Переклад з корейскої мови та на корейску мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії корейскої мови.


Пробачте, ви ж іще не знайомі з корейською! Саме час почати знайомство.

Корейська мова може стати в пригоді для кожного, хто хоче дізнатися про культуру, традиції та спосіб життя корейського народу. Вона вважається самою ввічливою мовою в світі. Справа в тому, що спылкуючись корейською, потрібно обов'язково враховувати вік і соціальний стан співрозмовника, а також тих, про кого йдеться в розмові. Нажаль, численні опитування демонструють, що рывень ввічливості в мові поступово знижується.

Сьогодні корейською мовою говорить більше ніж 78 мільйонів чоловік, переважна більшість яких мешкає на території Корейського півострова. Мешканці Південної Кореї спілкуються між собою на п'яти діалектах, а ось жителі Північної Кореї тільки на одному. Не дивлячись на відмінність діалектів, корейці різних областей можуть чудово і без зусиль розуміти один одного.

  Основним алфавітом корейської мови, а в Північній Кореї єдиним, є "хангиль", який був розроблений на вимогу правителя Сечжона Великого у 1443 році. Існує версія, що ідея створити саме такі, цікаві літери, спала йому на думку, коли він побачив сплутані рибацькі снасті. Також існує легенда, згідно якої винахід корейської абетки належить буддистському ченцеві Сіль Чхону. А ось що стало основою для створення таких літер достовірно не відомо, існує припущення, що вигляд літер ґрунтується на повторенні рухів людського рота при вимові звуків.

Цікавинкою є і те, що до появи "хангиля" корейці використовували писемність "ханча", засновану на китайських ієрогліфах. Між іншим, в корейській мові близько 50% слів китайського походження. І це не дивно, адже Китай володів територією Корейського півострова понад 2000 років.

У корейській мові використовуються два види цифр. Для рахунку менше сотні використовують числівники корейського походження, а ось для великих чисел і відліку часу вживають китайські.

Здивує і те, що більшість сучасних корейських імен не має ознак, що вказують стать, тобто вони можуть належати як чоловікові, так і жінці. Зазвичай вони складаються з трьох складів, наприклад, Кім Ір Сен, при цьому перший склад це прізвище, а два інших - особисте ім'я. Важливо відзначити, що звернення на ім'я допускається тільки між близькими родичами або друзями.

Ось така вона корейська мова, найввічливіша у світі, з плутаним алфавітом, древніми коренями і своїми загадками.

Крім переваг співпраці, які доступні всім нашим замовникам, постійні клієнти користуються також додатковими перевагами і зручностями.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами