Переклад з курдської мови та на курдську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з курдської мови і на курдську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з курдської мови та на курдську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з курдської мови та на курдську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з курдської мови та на курдську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з курдської мови та на курдську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з курдської мови та на курдську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з курдської мови та на курдську мову;

Переклад з курдської мови та на курдську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії курдської мови.


Курдська - мова народу курди, який складається з багатьох племен, що мешкають на території з неофіційною назв ою Курдистан. Мовою курдів , Курдистан дослівно перекладається як "Країна курдів". Дану територію між собою частково розділяють такі держави як: Туреччина (Північний і Західний Курдистан), Ірак (Південний Курдистан), Сирія (Південно-Західний Курдистан) і Іран (Східний Курдистан). За межами історичного Курдистану курди спілкуються рідною мовою в невеликих, але потужних громадах на території Вірменії і Туркменістану. Загальна кількість людей, що вільно володіють курдською мовою, складає понад 30 мільйонів чоловік.

Мова, якою розмовляють курди, походить від мідійської мови і належить до західної іранської гілки індоєвропейської сім'ї мов. Вважається, що вона є порідненою з перською, арабською та таджицькою мовами, а ще в ній присутні численні запозичення з турецької. Курдську мову можна умовно поділити на дві нерівні групи діалектів - північну і південну. У кожній з цих груп за довгий час сформувалась своя окрема літературна мова. У північній групі це - "курманджі", а в південній - "сорані". І хоча вони мають досить великі мовні відмінності, це аж ніяк не заважає взаєморозумінню, особливо при усному спілкуванні курдів.

Писемність курдів починала свій розвиток з основ арабської графіки, що згодом була пристосована до фонетичних особливостей курдської мови. Проте через поділ території, яку в даний час населяють курди, між різними державами, для курдської мови почали застосовувати різні види писемності. Наприклад, курди Ірану і Іраку користуються арабською графікою, курди Сирії і Туреччини - турецькою латиницею, курди Вірменії з 1921 року користувалися вірменським алфавітом, а починаючи з 1946 року перейшли на кирилицю. Курди, які мешкають в інших країнах СНД, зараз намагаються перейти на латиницю.

І хоча Курдистан не належить до жодної держави, а його географічні координати не можуть бути точно визначені на картаі світу, мешканці цієї етнічної території ретельно бережуть свої звичаї та традиції, зокрема і мовні.

Крім переваг співпраці, які доступні всім нашим замовникам, постійні клієнти користуються також додатковими перевагами і зручностями.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами