Переклад з осетинскої мови та на осетинську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з осетинскої мови і на осетинську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з осетинскої мови та на осетинську мову;

Переклад з осетинскої мови та на осетинську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії осетинскої мови.


Чи відчуваєте в и тонкий аромат смачної ч гарячої випічки? Це осетини готуються до зустрічі та розмов, виставляючи на стіл свої , відомі на весь світ , осетинські пироги. До речі ті, хто хоч раз куштував ці місцеві смаколики, залишаються їх шанувальниками на все життя. А поки пироги холонуть і привітний осетин наповнює келих пивом власного виробництва, а чарку аракою – місцевим алкоголем, влаштовуймося зручніше, адже далі розповідь піде про осетинську мову.

Отже, сучасна осетинська мова це мова населення центральної частини Кавказького гірського масиву, власне - осетин. Вона поширена по обидві сторони від Головного хребта зокрема в Республіках Північна і Південна Осетія. Мовознавці відносять її до іранської групи індоєвропейської мовної сім'ї.

На даний час кількість мовців становить приблизно 480 - 540 тисяч осіб. Виникла мова в результаті внесення її іраномовними аланами до мови народів, які колись мешкали в горах Центрального Кавказу. Взагалі Кавказ вважається унікальним мовним середовищем, де можна знайти такі слова і вирази, що колись стали першими сходинками всіх "кавказьких" мов.

В осетинській мові виділяють два діалекти: "дигорський" - розповсюджений в Республіці Північна Осетія, його покладено в основу літературної мови і "іронський" - більш поширений в Південній Осетії.

У сучасній осетинській писемності використовується російська графіка. Осетинський алфавіт складається з 43 літр. Унікальним символом в осетинському алфавіті є літра ?. Тільки завдяки їй можна безпомилково визначити осетинські тексти. А все тому, що з усіх кириличних алфавітів вона є тільки в осетинському.

Осетинську мову можна легко вирізнити з поміж інших іранських мов просто слухаючи мовця. А все через те, що в розмові використовуються специфічні "кавказькі" глоталізовані приголосні.

Всім відомо, що осетинський народ привітний і славиться своєю кавказькою гостинністю. У будь-якому будинку зустрічають так, ніби Ви найдорожчий гість для господаря і знайомі з дитинства. Тому, вирушаючи в подорож з метою дізнатися осетинської, переступайте поріг домівки осетина виключно правою ногою голосно промовляючи "Аз да уазаг", що в перекладі означає "Я твій гість". У відповідь неодмінно почуєте "Уазаг - Хуицауи уазаг, табуафсі, ми дама", що значить "Гість - Божий гість, заходьте, будь ласка". А вже після цього почнуться довгі і цікаві розмови темпераментною осетинською мовою і пригощання, нескінченні, смачні пригощання.

Одним із ключових аспектів нашої діяльності ми вважаємо зручність співробітництва для клієнтів. Замовлення на переклад Ви можете розмістити по телефону, факсом, електронною поштою або особисто.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами