Переклад з осетинскої мови та на осетинську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з осетинскої мови і на осетинську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з осетинскої мови та на осетинську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з осетинскої мови та на осетинську мову;

Переклад з осетинскої мови та на осетинську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії осетинскої мови.


Чи відчуваєте в и тонкий аромат смачної ч гарячої випічки? Це осетини готуються до зустрічі та розмов, виставляючи на стіл свої , відомі на весь світ , осетинські пироги. До речі ті, хто хоч раз куштував ці місцеві смаколики, залишаються їх шанувальниками на все життя. А поки пироги холонуть і привітний осетин наповнює келих пивом власного виробництва, а чарку аракою – місцевим алкоголем, влаштовуймося зручніше, адже далі розповідь піде про осетинську мову.

Отже, сучасна осетинська мова це мова населення центральної частини Кавказького гірського масиву, власне - осетин. Вона поширена по обидві сторони від Головного хребта зокрема в Республіках Північна і Південна Осетія. Мовознавці відносять її до іранської групи індоєвропейської мовної сім'ї.

На даний час кількість мовців становить приблизно 480 - 540 тисяч осіб. Виникла мова в результаті внесення її іраномовними аланами до мови народів, які колись мешкали в горах Центрального Кавказу. Взагалі Кавказ вважається унікальним мовним середовищем, де можна знайти такі слова і вирази, що колись стали першими сходинками всіх "кавказьких" мов.

В осетинській мові виділяють два діалекти: "дигорський" - розповсюджений в Республіці Північна Осетія, його покладено в основу літературної мови і "іронський" - більш поширений в Південній Осетії.

У сучасній осетинській писемності використовується російська графіка. Осетинський алфавіт складається з 43 літр. Унікальним символом в осетинському алфавіті є літра ?. Тільки завдяки їй можна безпомилково визначити осетинські тексти. А все тому, що з усіх кириличних алфавітів вона є тільки в осетинському.

Осетинську мову можна легко вирізнити з поміж інших іранських мов просто слухаючи мовця. А все через те, що в розмові використовуються специфічні "кавказькі" глоталізовані приголосні.

Всім відомо, що осетинський народ привітний і славиться своєю кавказькою гостинністю. У будь-якому будинку зустрічають так, ніби Ви найдорожчий гість для господаря і знайомі з дитинства. Тому, вирушаючи в подорож з метою дізнатися осетинської, переступайте поріг домівки осетина виключно правою ногою голосно промовляючи "Аз да уазаг", що в перекладі означає "Я твій гість". У відповідь неодмінно почуєте "Уазаг - Хуицауи уазаг, табуафсі, ми дама", що значить "Гість - Божий гість, заходьте, будь ласка". А вже після цього почнуться довгі і цікаві розмови темпераментною осетинською мовою і пригощання, нескінченні, смачні пригощання.

За роки роботи ми успішно виконали і здали клієнтам безліч замовлень і завоювали довіру багатьох компаній.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами