Переклад з таджицької мови та на таджицьку мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з таджицької мови і на таджицьку мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з таджицької мови та на таджицьку мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з таджицької мови та на таджицьку мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з таджицької мови та на таджицьку мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з таджицької мови та на таджицьку мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з таджицької мови та на таджицьку мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з таджицької мови та на таджицьку мову;

Переклад з таджицької мови та на таджицьку мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії таджицької мови.


Багатьом із нас здається, що таджицька мова звучить саме так, як це показують герої деякого комедійного ситкому. Мусимо вас розчарувати: це не так! Схоже, але не так J .

Отже, давайте дізнаємося кілька невидуманих фактів про цю мову і народ, що нею спілкується.

Таджицька мова належить до групи іранських, є одним із літературних стандартів перської мови, а тому, для вуха пересічного українця є абсолютно незрозумілою. І не дивно, адже витоки свої вона бере аж у 9 ст. з перської мови.

Зараз таджики користуються кирилицею, запровадженою за часів СРСР, проте до того, користувалися як латиницею, так і перською абетками. Наразі фонетика включає 6 голосних та 24 приголосних літери, плюс 5 особливих літер, яких вимагає специфічна фонетика.

У таджицькій мові відсутні категорії роду і відмінків, а зв’язок між словами забезпечує ізафет (коли один іменник визначає інший)! А дієслово має багато аналітичних форм і сполучень.

Таджицькою, за різними даними, розмовляє від 5 до 7 мільйонів людей, у таких країнах як: Таджикистан, Узбекистан, Киргизстан, Афганістан та частково в Ірані.

Не дивлячись на те, що за часи свого розвитку, таджицька мова зазнала чимало змін і набула запозичень, таджики бережуть свою ідентичність. Нещодавно, місцевими науковцями було запропоновано внести новітні слова до словника не запозиченими, а знайти для них еквівалент у рідній мові.

Хоча таджицька мова і має багато діалектів та відокремлень, усі, хто говорить мовами-вихідцями з фарсі – розуміють один одного.

Таджикистан – країна контрастів: неймовірно багата на корисні копалини, проте нерозвинена економічно, можливо, місцеве керівництво не може знайти спільної мови з інвесторами? Як би там не було, але багатою цю країну робить її природа, традиції та люди. У Таджикистані неймовірно багато цікавого. Ця, найменша в Середній Азії країна, зберігає свою прадавню культуру у національному вбранні, кухні, ремеслах, фермерстві та архітектурних пам’ятках ранніх осідлих кочових племен. Подорожуючи до Таджикистану, чи то у справах, чи у відпустку, обов’язково залиште час на знайомство з місцевими мешканцями, Паміром, та неймовірної краси гірськими озерами.

А все, що вам потрібно перекласти таджицькою, ми, бюро перекладів Дружба Народів, можемо зробити вже зараз. Звертайтесь!

Ми вважаємо,що якість професійних перекладацьких послуг є одним із найважливіших напрямків нашої роботи, і тому ми завжди готові до співпраці з професійними і досвідченими перекладачами різних мов.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами