Переклад з татарської мови та на татарську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з татарської мови і на татарську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з татарської мови та на татарську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з татарської мови та на татарську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з татарської мови та на татарську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з татарської мови та на татарську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з татарської мови та на татарську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з татарської мови та на татарську мову;

Переклад з татарської мови та на татарську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії татарської мови.


Про татар кажуть, що це привітний народ, зі своїми традиціями і побутом, який славиться щирістю, палким серцем і вибуховим характером. Навіть у англійців, через цю, притаманну татарам, рису, неслухняного й впертого хлопчика прийнято називати "young tatar", що перекладається як "мале татарченя". Так і татарська мова – не тільки дуже гарна, а ще й з "перчинкою".

Отже, татарська мова є національною мовою татар і державною в республіці Татарстан. Вона належить до тюркських мов. В її розмовній формі прийнято виділяти три діалекти: західний (мішарський), казанський (середній) і східний (сибірсько - татарський). Сучасна літературна татарська мова лексикою та фонетикою наближена до казахського діалекту, а морфологією - до мішарського.

Татарська писемність за довгі роки свого становлення зазнала безліч змін. Так, до 1927 року вона будувалася на основі арабської графіки, з 1927 по 1939 рік татари користувались латинськими літерами, а ось з 5 травня 1939 року й по теперішній час використовується адаптована кирилична абетка.

А, чи відомо Вам, що в нашому повсякденному вжитку є слова, що з`явились саме завдяки татарській мові? Наприклад, згідно з Тлумачним словником В. І. Даля та Енциклопедичним словником Ф. А. Брокгауза та І. А. Єфрона, всім відомий заклик "ура" походить від татарського дієслова "ур", що перекладається як "бий".

Та й за можливість щороку у серпні ласувати смачнючими кавунами, ми завдячуємо татарам, адже саме вони завезли цього смаколика до наших теренів. Власне, як і безліч неповторних татарських страв, традицій і музики, що пробирає до кісток. Хоч татарська мова і нелегка для українців, та все ж ми чудово розуміємося з цим яскравим, щирим народом.

Одним із ключових аспектів нашої діяльності ми вважаємо зручність співробітництва для клієнтів. Замовлення на переклад Ви можете розмістити по телефону, факсом, електронною поштою або особисто.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами