Вартість перекладу та варіанти оплати

Бажаєте знати точну вартість перекладу до розміщення замовлення? У бюро перекладів "Дружба Народів" ми розрахуємо вартість Вашого перекладу по тексту оригіналу. Після отримання виконаного перекладу Вам не доведеться доплачувати, вартість перекладу не зміниться!

Одна наша умовна сторінка дорівнює 1860 знаків (знак = буква, цифра, розділовий знак, пробіл).

Для підрахунку кількості сторінок ми рахуємо кількість символів у тексті і ділимо на 1860. Якщо ви надаєте текст у друкованому вигляді або у вигляді графічних файлів, ми його скануємо і розпізнаємо (безкоштовно!). Якщо оригінал тексту читабельний, ви отримуєте термін і вартість перекладу до оформлення замовлення.

Щоб отримати точну вартість перекладу і терміни виконання, ви можете надіслати текст на e-mail: . У листі обов'язково вкажіть контактний телефон.

У нас є ресурси для виконання термінових замовлень будь-якої складності.
Ми в змозі перекладати до 50 сторінок на добу!

Письмові переклади
Російська, українська від 45 грн.
Англійська, німецька от 110 грн.
Іспанська, італійська, польська, французька от 120 грн.
Білоруська, болгарська, грецька, молдавська (румунська), сербська, словацька, словенська, чеська от 160 грн.
Азербайджанська, арабська, угорська, нідерландська, грузинська, іврит, китайська, латиська, литовська, португальська, турецька, шведська, естонська, японська, корейська, латина, перська (фарсі), фінська, хінді, інші рідкісні мови. під запит
Усні переклади
Супровід та екскурсія, презентація, конференція, семінар, переговори, робота перекладача в офісі клієнта від 350 грн /година
Додаткові послуги
Нотаріальне засвідчення (переклад підшивається до оригіналу) 120 грн
Переклад стандартних документів (дипломи, паспорти, свідоцтва) на поширені європейські мови 95 грн.
Верстання документа в Page Maker /Corel Draw /Quark X-Press (за сторінку А4) від 30 грн.
Редагування перекладу, виконаного не спеціалістами БП "Дружба Народів" 80% вартості перекладу

Для термінових замовлень вартість перекладу збільшується в залежності від термінів виконання і обговорюється окремо.

Якщо Ви приватна особа, то Вам необхідно попередньо оплатити переклад. Клієнти, в чиїй надійності та платіжній дисципліні ми впевнені, здійснюють оплату за фактом здачі готової роботи або в кінці місяця.

Варіанти і способи оплати

  • Безготівкова оплата. Найпростіший і традиційний спосіб оплати послуг для юридичних осіб. Наші платіжні реквізити ми вкажемо в рахунку, який надішлемо на Ваш запит.
  • Оплата готівкою. Ви можете під'їхати в наш офіс і оплатити переклад готівкою.
  • Оплата на карту ПриватБанку. Номер карти: 5168-7423-3011-6454
  • Оплата кредитною карткою. Якщо терміни і вартість перекладу Вас влаштовують, ми виставляємо вам електронний інвойс, який Ви можете оплатити кредитною карктою онлайн. В даний час ми приймаємо картки Visa, EuroCard, MasterCard.
  • Оплата через WebMoney. Для оплати послуг переказу через систему WebMoney Вам необхідно переказати гроші: у гривнях на U-гаманець: U394488154993 в USD на Z-гаманець: Z695897663254. Наш ідентифікатор в системі WebMoney 254104656431. Платіж надходить миттєво, а розмір комісії - 0,8%.
  • Оплата через Western Union. Відділення Western Union є практично в кожному банку. Тариф за переказ складає від 4% до 10% залежно від суми переказу. Гроші доходять до одержувача протягом 15 хвилин.
Крім переваг співпраці, які доступні всім нашим замовникам, постійні клієнти користуються також додатковими перевагами і зручностями.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами