Цікавить "Послуги дипломованого перекладача у нотаріуса?"

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до Ваших послуг! Щоб зробити замовлення або дізнатися точну вартість зв'яжіться з нами за телефонами: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Перекладач у нотаріуса

Існують ситуації, коли виникає гостра необхідність присутності перекладача у нотаріуса. В яких випадках це необхідно?

  • В разі підписання договору, що складений двома мовами /наприклад, англійська та українська/;
  • Для складання нотаріального документа / заяви, доручення тощо / громадянином іншої держави, який недостатньо володіє українською мовою;
  • Якщо громадянин іншої держави надає Вам довіреність, або навпаки;
  • Якщо необхідно зареєструвати статут підприємства, в заснуванні якого беруть участь іноземні юридичні або фізичні особи;
  • Якщо необхідно укласти або розірвати контракт з громадянином іншої держави.

Чому потрібен перекладач з дипломом? Нотаріус не може перевірити кваліфікацію перекладача /рівень знання мови/. Але нотаріус може перевірити кваліфікацію перекладача згідно документів. Ось чому для нотаріуса важлива присутність дипломованого перекладача, тобто людини, яка має право виконувати переклади з/на певну іноземну мову.

Нотаріус за законом зобов'язаний підтвердити кваліфікацію перекладача. Навіть якщо Ви досконало володієте мовою і спілкуєтесь з іноземними партнерами, в особі держави Ви не маєте законного права виконувати переклад. В подібних ситуаціях бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ надасть Вам фахову допомогу. Ми маємо дипломованих і кваліфікованих перекладачів.

Оплата. Навіть якщо присутність перекладача обмежиться формальними 10 хвилинами і підписом у реєстрі, ми змушені взяти оплату за повні 3 години роботи перекладача. Це пов'язано з тим, що жоден фаховий перекладач (особливо перекладач мало поширеноїмови) не погодиться витрачати свій робочий час, щоб отримати символічну оплату.

Ми вважаємо,що якість професійних перекладацьких послуг є одним із найважливіших напрямків нашої роботи, і тому ми завжди готові до співпраці з професійними і досвідченими перекладачами різних мов.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами