Цікавить "Верстання тексту перекладу?"

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до Ваших послуг! Щоб зробити замовлення або дізнатися точну вартість зв'яжіться з нами за телефонами: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Верстання тексту

Матеріали для письмового перекладу можуть бути надані в бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ практично в будь-якому форматі. Ми виконаємо Ваше замовлення на переклад в тому самому форматі або в будь-якому іншому електронному форматі, залежно від Вашого побажання.

У випадку, якщо ми просто копіюємо малюнки і таблиці з графічного файлу, з паперового носія або документа MS Word, ми не нараховуємо додаткової оплати за цю роботу (така послуга не розглядається нами як верстання тексту). Кінцевий варіант перекладу ми виконаєм максимально наближеним до оригіналу.

Якщо Вам необхідно отримати переклад, зверстаний в одному з графічних пакетів (PageMaker, CorelDraw, Photoshop, InDesign) і підготувати його до друку в поліграфії, ми нарахуємо додаткову оплату за цю послугу, тому що крім перекладача з текстом працює верстальник. В цьому випадку Вам потрібно надати шаблон для верстки і необхідні вимоги до макету для вірного друку документа.

Вас цікавить верстання тексту? Вартість даної роботи неоднозначна. Залежно від складності верстання, кількості графічних елементів /не від кількості знаків на сторінці/ вартість може трохи змінюватись.

Увага! Верстання тексту здійснюється тільки для текстів, перекладених співробітниками нашої компанії.

Час роботи бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ - з 10.00 до 18.00 години з понеділка по п'ятницю, проте якщо Ви очікуєте прибуття документів пізніше і хотіли б відразу передати їх нам, передзвоніть попередньо, ми Вас дочекаємось і відразу віддамо їх в роботу.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами