(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переваги для постійних клієнтів бюро ☎ 098-668-33-68

Діяльність Бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ орієнтована, в першу чергу, на постійних клієнтів, але ми прагнемо до плідної співпраці з кожним нашим замовником.

Переваги, якими користуються наші постійні клієнти:

 • З Вами може працювати постійний перекладач, який знає Ваші вимоги і необхідну для співпраці з Вами термінологію, а також особливості перекладу. Постійність співробітництва дозволяє нам більш глибоко дізнатись і вивчити вимоги Вашої компанії до перекладів. Постійні клієнти можуть затвердити перекладачів, які згодом будуть виконувати всі роботи для Вашої компанії, це зручно коли:
  • тексти, які Вам необхідно перекласти, мають специфічну термінологію,або стилістику;
  • Вам сподобалась якість перекладу одного з наших фахівців;
  • Ви маєте вимоги до стилістики, і не маєте бажання кожного разу при розміщенні замовлення доносити цю інформацію до нового перекладача;
 • Ми можемо для Вас створювати, поповнювати і узгоджувати з Вами спеціалізований глосарій. Для нас дуже важливим є зворотній зв'язок з клієнтом. Це необхідно для своєчасного коригування остаточних версій документів у разі необхідності. Ми будемо враховувати такі коригування в подальшій роботі, що дозволить постійно підвищувати якість перекладів і якнайкраще відповідати Вашим вимогам.
 • Постійні клієнти не платять за терміновість.
 • Постійні клієнти можуть оплатити замовлення в кінці місяця, або після виконання перекладу, без передплати!
 • В діяльності будь-якої компанії бувають часи надзвичайного навантаження, коли для забезпечення високої якості виконання прийнятих замовлень, компанія змушена обмежити обсяг нових замовлень. Це правило не поширюється на наших постійних клієнтів!

Клієнтами бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ є компанії, що працюють у різних галузях. Різні напрямки діяльності наших клієнтів вимагають від нас широкого спектру послуг.Ми розуміємо необхідність індивідуального підходу до перекладів, що виконуються для кожного з наших замовників. Закріплюючи перекладачів за певними клієнтами, центр перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ створює оптимальне співвідношення ціни, якості і термінів виконання перекладу!

Арабська мова Вірменська мова Білоруська мова Болгарська мова Азербайджанська мова Китайська мова Естонська мова Фінська мова Німецька мова Італійська мова Польська мова Словацька мова Турецька мова Чеська мова Данська мова Англійська мова Персидська мова Французька мова Грузинська мова Грецька мова Іврит Хінді Угорська мова Японська мова Корейська мова Литовська мова Македонська мова Молдовська мова Норвезька мова Осетинська мова Португальська мова Румунська мова Сербська мова Словенська мова Іспанська мова Шведська мова Туркменська мова Українська мова Узбецька мова Латиська мова Голландська мова