(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Замовити верстання перекладу ☎ 098-668-33-68

Матеріали для письмового перекладу можуть бути надані в наше бюро практично в будь-якому форматі. Ми виконаємо Ваше замовлення на переклад в тому самому форматі або в будь-якому іншому електронному форматі, залежно від Вашого побажання.

У випадку, якщо ми просто копіюємо малюнки і таблиці з графічного файлу, з паперового носія або документа MS Word, ми не нараховуємо додаткової оплати за цю роботу, така послуга не розглядається нами як верстання тексту.

Переклад ми виконаємо максимально наближеним до оригіналу

Якщо Вам необхідно отримати переклад, зверстаний в одному з графічних пакетів (PageMaker, CorelDraw, Photoshop, InDesign) і підготувати його до друку в поліграфії, ми нарахуємо додаткову оплату за цю послугу, тому що крім перекладача з текстом працює верстальник. В цьому випадку Вам потрібно надати шаблон для верстки і необхідні вимоги до макету для вірного друку документа.

Вартість даної роботи неоднозначна. Залежно від складності верстання, кількості графічних елементів, не від кількості знаків на сторінці, вартість може трохи змінюватись.

Увага! Верстання тексту здійснюється тільки для текстів, перекладених співробітниками нашої компанії.

Арабська мова Вірменська мова Білоруська мова Болгарська мова Азербайджанська мова Китайська мова Естонська мова Фінська мова Німецька мова Італійська мова Польська мова Словацька мова Турецька мова Чеська мова Данська мова Англійська мова Персидська мова Французька мова Грузинська мова Грецька мова Іврит Хінді Угорська мова Японська мова Корейська мова Литовська мова Македонська мова Молдовська мова Норвезька мова Осетинська мова Португальська мова Румунська мова Сербська мова Словенська мова Іспанська мова Шведська мова Туркменська мова Українська мова Узбецька мова Латиська мова Голландська мова