Переклад з португальскої мови та на португальску мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з португальскої мови і на португальску мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з португальскої мови та на португальску мову;

Переклад з португальскої мови та на португальску мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії португальскої мови.


Чи бажаєте Ви відчувати себе невимушено і комфортно як мінімум в дев'яти країнах світу? Якщо Ваша відповідь "так", тоді терміново беріться за освоєння португальської мови. Адже вона має офіційний статус у Португалії, Бразилії, Анголі, Кабо - Верде, Східному Тиморі, Гвінеї - Бісау, Мозамбіку, Сан Томе і Прінсіпі та Екваторіальній Гвінеї. Екзотичненько, чи не так?

Португальська мова зародилася ще в 218 році до н.е. , з появою римлян на Піренейському півострові. В наш час вона входить до десятки найпоширеніших мов світу, займаючи 5 сходинку. А ось в південній півкулі нашої планети вона є абсолютним лідером. Людей, що розмовляють португальською прийнято називати "лузофони", а всю португаломовну територію – "лузофонія". Основна частина носіїв бразильської мешкає в Республіці Бразилія.

Виділяють два основних різновиди португальської мови - європейська португальська і бразильська. Невеликі відмінності між ними спостерігаються на рівні фонетики, лексики, орфографії, а от в граматиці майже відсутні.

Португальська писемність побудована на літерах латинського алфавіту. Стандартна португальська абетка складається з 26 літер, три з яких використовуються виключно в словах іноземного походження. Це такі літери як: K, V і Y.

У португальської багато особливостей, але основна з них – що нею спілкуються одні з найжиттєрадісніших людей на планеті. Португальська – це пісні про кохання, солоний присмак океану на губах, запальні танці, смачна їжа, футбол і море спілкування, в яке ми бажаємо вам занурюватися якомога частіше!

Одним із ключових аспектів нашої діяльності ми вважаємо зручність співробітництва для клієнтів. Замовлення на переклад Ви можете розмістити по телефону, факсом, електронною поштою або особисто.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами