Переклад з португальскої мови та на португальску мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з португальскої мови і на португальску мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з португальскої мови та на португальску мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з португальскої мови та на португальску мову;

Переклад з португальскої мови та на португальску мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії португальскої мови.


Чи бажаєте Ви відчувати себе невимушено і комфортно як мінімум в дев'яти країнах світу? Якщо Ваша відповідь "так", тоді терміново беріться за освоєння португальської мови. Адже вона має офіційний статус у Португалії, Бразилії, Анголі, Кабо - Верде, Східному Тиморі, Гвінеї - Бісау, Мозамбіку, Сан Томе і Прінсіпі та Екваторіальній Гвінеї. Екзотичненько, чи не так?

Португальська мова зародилася ще в 218 році до н.е. , з появою римлян на Піренейському півострові. В наш час вона входить до десятки найпоширеніших мов світу, займаючи 5 сходинку. А ось в південній півкулі нашої планети вона є абсолютним лідером. Людей, що розмовляють португальською прийнято називати "лузофони", а всю португаломовну територію – "лузофонія". Основна частина носіїв бразильської мешкає в Республіці Бразилія.

Виділяють два основних різновиди португальської мови - європейська португальська і бразильська. Невеликі відмінності між ними спостерігаються на рівні фонетики, лексики, орфографії, а от в граматиці майже відсутні.

Португальська писемність побудована на літерах латинського алфавіту. Стандартна португальська абетка складається з 26 літер, три з яких використовуються виключно в словах іноземного походження. Це такі літери як: K, V і Y.

У португальської багато особливостей, але основна з них – що нею спілкуються одні з найжиттєрадісніших людей на планеті. Португальська – це пісні про кохання, солоний присмак океану на губах, запальні танці, смачна їжа, футбол і море спілкування, в яке ми бажаємо вам занурюватися якомога частіше!

Будь-який письмовий переклад, виконаний співробітниками бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ, може бути завірений нотаріально або печаткою компанії. В обох зазначених випадках існують різні вимоги та обмеження.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами