Переклад з туркменської мови та на туркменську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з туркменської мови і на туркменську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з туркменської мови та на туркменську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з туркменської мови та на туркменську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з туркменської мови та на туркменську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з туркменської мови та на туркменську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з туркменської мови та на туркменську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з туркменської мови та на туркменську мову;

Переклад з туркменської мови та на туркменську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії туркменської мови.


Туркменська мова - це стародавній та самобутній спосіб спілкування туркменів, від малого до великого. Туркменська – це мова «чорних пісків» пустелі Каракуми та прекрасних оаз. Туркменська - офіційна мова найзагадковішої держави Середньої Азії - Туркменістану.

У наш час загальна кількість людей, що спілкується туркменською, складає приблизно 7 мільйонів чоловік. Значна частина яких, звичайно ж, мешкає на території Туркменії. Також туркменською мовою вільно володіють і мешканці багатьох інших країн, наприклад: Ірану, Афганістану, Узбекистану, Таджикистану, Туреччини та Росії (Ставропольський край).

У Туркменській мові виділяють понад тридцять діалектів. Та саме діалект ставропольських туркменів традиційно називають туркменською мовою.

Особливу увагу туркмени приділяють суфіксам в словах, бо саме завдяки суфіксам позначається кількість, рід, час та вид дієслова. А ще від довготи голосних літер може змінюватись сенс сказаного співрозмовником.

З моменту зародження і до 1928 року писемність в туркменський мові будувалась на основі арабської графіки, згодом використовувалась латиниця, а ще пізніше кирилиця. У 1996 році керівництво Туркменістану знову запроваджує латинську графіку, якою туркмени користуються і до тепер.

Туркменська мова досить складна , особливо для тих, хто не знайомий з її історією та розвитком. Наприклад, старі книжки та документи можуть бути зовсім не зрозумілими, бо написані незвичною арабською графікою чи літерами давно невживаної кирилиці. Також додають складності і чисельні діалекти. Тому вивчення туркменської – це як спорт, вимагає терпіння, наполегливості та постійної праці, а взамін пропонує відкрити таємниці загадкового туркменського народу.

За роки роботи ми успішно виконали і здали клієнтам безліч замовлень і завоювали довіру багатьох компаній.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами