Переклад з іспанської мови та на іспанську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з іспанської мови і на іспанську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з іспанської мови та на іспанську мову;

Переклад з іспанської мови та на іспанську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії іспанської мови.


Припікає сонечко, у повітрі відчутні запахи свіжої паельї, бджоли обсіли глечика із залишками сангрії, час від часу об землю гупають перестиглі мандарини і тиша. Усі сплять, бо сієста! Але то в Іспанії, а у нас з вами розпал трудових буднів, отож, берімося до справи!

Сьогодні говоримо про іспанську – мову корриди і фламенко, теплого сонця і вічного свята, красивих людей і смачних страв.

Давайте не будемо вдаватися в історію мови, а зазирнемо у її закутки, де приховалася сила-силенна цікавих фактів! Адже іспанці – весела і радісна нація, то ж і від її мови має ставати веселіше.

Іспанська – друга за чисельністю носіїв мова світу! Так-так, вона випереджає англійську аж на цілий мільйон людей. Принаймні 3 мільйони іспаномовних проживає у кожній з 44-х країн світу.

У англійської та іспанської мов є близько 3000 однакових слів, отже – знаєте англійську, розберетеся й з іспанською. Хоча, латиноамериканці й іспанці не люблять розмовляти англійською, навіть за умови, що добре нею володіють.

Ця мова дуже проста у вивченні: все читається так, як пишеться і голосні звуки ніколи не змінюються.

Літера "а" – найбільш вживана у іспанській, а найменш вживана – "w", яку можна зустріти лише у словах іноземного походження.

Незважаючи на величезну поширеність – іспанська майже не має діалектів, за винятком, хіба що, містечкових суржиків.

Характерною особливістю цієї мови є, зокрема, її швидкість, зумовлена великою кількістю голосних.

В іспанській, на відміну від багатьох інших мов, практично немає довгих слів. Найдовшим вважається "electroencefalografista" ( електроенцефалографіст), що та-ак далеко від найдовшого німецького "Rindfleischetikettierungs u berwachungsaufgaben u bertragungsgesetz".

І ще, так, для нотатки: демографічна ситуація у світі така, що кількість іспаномовних людей постійно збільшується і скоро, 10% населення Землі розмовлятиме іспанською. Тож вчіться, мі амігос, говорити іспанською, і закушувати кактусову горілку гуакамолє. А у нас на сьогодні все, чао!

Одним із ключових аспектів нашої діяльності ми вважаємо зручність співробітництва для клієнтів. Замовлення на переклад Ви можете розмістити по телефону, факсом, електронною поштою або особисто.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами