Переклад з іспанської мови та на іспанську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з іспанської мови і на іспанську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з іспанської мови та на іспанську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з іспанської мови та на іспанську мову;

Переклад з іспанської мови та на іспанську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії іспанської мови.


Припікає сонечко, у повітрі відчутні запахи свіжої паельї, бджоли обсіли глечика із залишками сангрії, час від часу об землю гупають перестиглі мандарини і тиша. Усі сплять, бо сієста! Але то в Іспанії, а у нас з вами розпал трудових буднів, отож, берімося до справи!

Сьогодні говоримо про іспанську – мову корриди і фламенко, теплого сонця і вічного свята, красивих людей і смачних страв.

Давайте не будемо вдаватися в історію мови, а зазирнемо у її закутки, де приховалася сила-силенна цікавих фактів! Адже іспанці – весела і радісна нація, то ж і від її мови має ставати веселіше.

Іспанська – друга за чисельністю носіїв мова світу! Так-так, вона випереджає англійську аж на цілий мільйон людей. Принаймні 3 мільйони іспаномовних проживає у кожній з 44-х країн світу.

У англійської та іспанської мов є близько 3000 однакових слів, отже – знаєте англійську, розберетеся й з іспанською. Хоча, латиноамериканці й іспанці не люблять розмовляти англійською, навіть за умови, що добре нею володіють.

Ця мова дуже проста у вивченні: все читається так, як пишеться і голосні звуки ніколи не змінюються.

Літера "а" – найбільш вживана у іспанській, а найменш вживана – "w", яку можна зустріти лише у словах іноземного походження.

Незважаючи на величезну поширеність – іспанська майже не має діалектів, за винятком, хіба що, містечкових суржиків.

Характерною особливістю цієї мови є, зокрема, її швидкість, зумовлена великою кількістю голосних.

В іспанській, на відміну від багатьох інших мов, практично немає довгих слів. Найдовшим вважається "electroencefalografista" ( електроенцефалографіст), що та-ак далеко від найдовшого німецького "Rindfleischetikettierungs u berwachungsaufgaben u bertragungsgesetz".

І ще, так, для нотатки: демографічна ситуація у світі така, що кількість іспаномовних людей постійно збільшується і скоро, 10% населення Землі розмовлятиме іспанською. Тож вчіться, мі амігос, говорити іспанською, і закушувати кактусову горілку гуакамолє. А у нас на сьогодні все, чао!

Час роботи бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ - з 10.00 до 18.00 години з понеділка по п'ятницю, проте якщо Ви очікуєте прибуття документів пізніше і хотіли б відразу передати їх нам, передзвоніть попередньо, ми Вас дочекаємось і відразу віддамо їх в роботу.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами