Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Фінансовий переклад (093) 918-29-16

Ми швидко та якісно перекладаємо:
 • інвестиційну та страхову документацію, звіти про результати маркетингових досліджень;
 • висновок аудиторських компаній і грантові договори, презентації та бізнес-плани;
 • комерційні пропозиції і тендерну документацію;
 • декларації для податкової і митниці, договори, фінансову звітність:
  • бухгалтерські балансові звіти;
  • виписки про рух коштів.

У вас на митниці вимагають переклад документів для оформлення вантажу? Компанія-партнер, бажає переклад річного звіту, аудиторської перевірки або статуту? У вас start-up і ви хочете вразити іноземних інвесторів бізнес-планом? Банк не проводить платіж через відсутність перекладу і нотаріального посвідчення договору або інвойсу?

Ситуацій може бути дуже багато, ми запропонуємо оптимальне рішення поставленого завдання!

 1. Що таке фінансовий переклад?
 2. Особливості фінансового перекладу
 3. Контроль якості
 4. Верстка и форматування
 5. Переваги роботи з нами

Що таке фінансовий переклад?

Фінансовий переклад, це досить широке поняття. Він визначає все, починаючи від перекладу інвойсів до ICO, фінансових звітів компаній і цінних паперів.

Якщо ви працюєте з іноземними компаніями або масштабіруетесь на новий ринок, то переводити потрібно буквально все: презентації, договори, бізнес-плани, ділове листування. Ціна помилки може бути дуже високою. Економія на якості може привести до конфлікту з партнером.

Ми працюємо з перекладачами і редакторами, які мають досвід у сфері бізнесу і фінансів, і які досконало володіють термінологією.

Особливості фінансового перекладу

Переклад фінансових документів вимагає граничної уважності, одна невірна цифра або кома може бути критичною. Специфіка інформації, яку переводить наш співробітник, включає в себе бухгалтерську звітність, банківські та фінансові документи, це накладає додаткову відповідальність на перекладача і компанію.

Контроль якості

Що б виключити помилки в цифрах, неперекладені фрагменти тексту, і інші неточності, що виникають із-за людського фактору, ми застосовуємо спеціалізоване ПО, яке звіряє текст оригіналу з перекладом.

Верстка и форматування

У вартість перекладу входить форматування. На виході, ви отримуєте матеріал, візуально відповідний один в один оригіналу. Це важливо при перекладі звітів з діаграмами, презентацій з виносками, посиланнями, автооглавленіем.

Якщо оригінал ми ми отримуємо в НЕ редагованому форматі, у вигляді скан, ми самостійно відновлюємо форматування, ця послуга включена у вартість. На виході, клієнт отримує не тільки професійний переклад, але і добре відформатований документ.

Переваги роботи з нами

Понад 80% наших клієнтів - підприємці в різних країнах. Ми більше 12 років тісно співпрацюємо з найбільшими українськими аудиторськими компаніями і банками. Нам довіряють.

Ми висуваємо високі вимоги до своїх співробітників: хороші знання фінансів, ділової етики, економіки, вміння гідно представляти компанію на заходах, що вимагають участі перекладача: виставки, презентації, переговори, конференції.

У більшості випадків дедлайни встановлює сам замовник, наша команда гнучко підходить до кожного проекту.

Хочу подякувати компанії Дружба Народів за допомогу в пошуку перекладача. А особливо Марину, яка в ніч з понеділка на вівторок знайшла нам усного перекладача, і пішла на зустріч з клієнтами. Шукали перекладача в дуже екстрених умовах, так як часу було дуже мало. Я обдзвонила 15 бюро перекладів і все відмовилися. Також, хочу зазначити, що Марина була на зв'язку навіть в неробочий час. Дякую Вам за оперативність, професіоналізм і клієнтоорієнтованість.
Попович Марія
Арабська мова Хінді Шведська мова Українська мова Болгарська мова Македонська мова Німецька мова Грузинська мова Латиська мова Чеська мова Португальська мова Китайська мова Білоруська мова Туркменська мова Литовська мова Турецька мова Осетинська мова Персидська мова Словенська мова Голландська мова Польська мова Узбецька мова Італійська мова Молдовська мова Грецька мова Вірменська мова Іспанська мова Французька мова Азербайджанська мова Словацька мова Корейська мова Угорська мова Англійська мова Іврит Сербська мова Японська мова Данська мова Норвезька мова Румунська мова Естонська мова Фінська мова