Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на грузинську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 180 грн.
 • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови;
 • переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
 • переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
 • переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
 • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Від одної лише згадки про Грузію та грузин, на душі стає тепло, в животі сито, а у голові хмільно. Українцям пощастило тісно спілкуватися з цим щедрим, відкритим та гостинним народом. Знаємо ми смак їх кухні, звуки їхніх пісень і жар їхнього темпераменту, а от чи багато нам відомо про грузинську мову? Буквально за кілька хвилин, знатимемо набагато більше!

Отже, грузинська мова радує наступними цікавими фактами:

 • В ній немає великих літер, чоловічого й жіночого родів, а також – наголосу!
 • В грузинській мові використовується двадцятична система числення, так, числа від 20 до 100 треба називати, розбивши їх на 20-ки + решта. Наприклад, 68 буде – три по двадцять та вісім.
 • За закінченням прізвища грузина, можна дізнатися, з якого він регіону країни.
 • Грузинський алфавіт є одним з 14-ти існуючих у світі і має однакове число звуків і літер - 33.
 • Будьте обережні, називаючи грузинських родичів, адже тут просто заплутатися: "мама" – це тато, "дєда" - це мама, "бебіа" - бабуся, "бабуа" або "папа" - дідусь.
 • Запис грузинської пісні знаходиться на космічному кораблі "Вояжер", як одне із досягнень цивілізації. І не марно, адже грузинська – одна з наймелодійніших мов світу, а її пісні – дивовижно гарні.

Грузинська мова – одна з найдавніших живих мов світу, перший напис грузинською датується 3 ст. н.е.. Яскравим доповненням цього факту є знахідка на території Грузії останків перших людей, віком 1 млн. 770 тис. років! Фонетичною особливістю грузинської мови, є слова зі збігом багатьох приголосних, вимова яких для носіїв інших мов, може стати справжнім випробуванням. Не вірите? А спробуйте-но вимовити мтсмртели, або вефхвтмбрдгвнели!

Ось вам і цікавинок у пам’ять про грузинську мову, а як привезете з Грузії нові – діліться й ви з нами! І головне, як купуватимете квитки до Georgia , уточніть, до якої саме, щоб не опинитися в штаті Джорджія, в США, але пишуться і звучать їх назви абсолютно ідентично.

переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови
Наша компанія тісно співпрацює з Бюро Перекладів Дружба Народів вже не перший рік, так як нам часто доводиться мати справу з документами, які потребують якісного перекладу. Бюро справляється зі своєю роботою якісно і завжди в зазначені ним терміни, ніяких проблем не виникало, тому будемо продовжувати наше співробітництво!
Ткаченко Микола
Японська мова Фінська мова Осетинська мова Литовська мова Сербська мова Грецька мова Латиська мова Іспанська мова Угорська мова Німецька мова Китайська мова Шведська мова Азербайджанська мова Українська мова Голландська мова Хінді Вірменська мова Білоруська мова Естонська мова Македонська мова Узбецька мова Польська мова Англійська мова Молдовська мова Туркменська мова Персидська мова Корейська мова Словацька мова Болгарська мова Грузинська мова Французька мова Іврит Норвезька мова Арабська мова Італійська мова Румунська мова Данська мова Словенська мова Чеська мова Турецька мова Португальська мова