Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на грузинську ☎ 098-668-33-68

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 180 грн.
 • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови;
 • переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
 • переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
 • переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
 • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Від одної лише згадки про Грузію та грузин, на душі стає тепло, в животі сито, а у голові хмільно. Українцям пощастило тісно спілкуватися з цим щедрим, відкритим та гостинним народом. Знаємо ми смак їх кухні, звуки їхніх пісень і жар їхнього темпераменту, а от чи багато нам відомо про грузинську мову? Буквально за кілька хвилин, знатимемо набагато більше!

Отже, грузинська мова радує наступними цікавими фактами:

 • В ній немає великих літер, чоловічого й жіночого родів, а також – наголосу!
 • В грузинській мові використовується двадцятична система числення, так, числа від 20 до 100 треба називати, розбивши їх на 20-ки + решта. Наприклад, 68 буде – три по двадцять та вісім.
 • За закінченням прізвища грузина, можна дізнатися, з якого він регіону країни.
 • Грузинський алфавіт є одним з 14-ти існуючих у світі і має однакове число звуків і літер - 33.
 • Будьте обережні, називаючи грузинських родичів, адже тут просто заплутатися: "мама" – це тато, "дєда" - це мама, "бебіа" - бабуся, "бабуа" або "папа" - дідусь.
 • Запис грузинської пісні знаходиться на космічному кораблі "Вояжер", як одне із досягнень цивілізації. І не марно, адже грузинська – одна з наймелодійніших мов світу, а її пісні – дивовижно гарні.

Грузинська мова – одна з найдавніших живих мов світу, перший напис грузинською датується 3 ст. н.е.. Яскравим доповненням цього факту є знахідка на території Грузії останків перших людей, віком 1 млн. 770 тис. років! Фонетичною особливістю грузинської мови, є слова зі збігом багатьох приголосних, вимова яких для носіїв інших мов, може стати справжнім випробуванням. Не вірите? А спробуйте-но вимовити мтсмртели, або вефхвтмбрдгвнели!

Ось вам і цікавинок у пам’ять про грузинську мову, а як привезете з Грузії нові – діліться й ви з нами! І головне, як купуватимете квитки до Georgia , уточніть, до якої саме, щоб не опинитися в штаті Джорджія, в США, але пишуться і звучать їх назви абсолютно ідентично.

переклад на грузинську мову, переклад з грузинської мови
Наша компанія тісно співпрацює з Бюро Перекладів Дружба Народів вже не перший рік, так як нам часто доводиться мати справу з документами, які потребують якісного перекладу. Бюро справляється зі своєю роботою якісно і завжди в зазначені ним терміни, ніяких проблем не виникало, тому будемо продовжувати наше співробітництво!
Ткаченко Микола