Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на норвезьку (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 300 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад з норвезької мови, переклад на норвезьку мову;
  • переклад з норвезької мови, переклад на норвезьку мову дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад з норвезької мови, переклад на норвезьку мову установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад з норвезької мови, переклад на норвезьку мову медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Бажаєте потеревенити з королем та королевою і піти разом на риболовлю? Тільки не на звичних для нас карасиків, а на справжнього лосося? Якщо так, то гайда освоювати норвезьку мову і вирушати до Норвегії! Так так, саме туди, бо Норвегія є справжнім королівством, з королем і королевою, а ловля лосося, або навіть кита, - це звична справа для кожного другого норвежця. Але повернемося до головного - мови королів, вікінгів, казкових тролів і звичайних мешканців країни фйордів - до норвезької. "Norsk", як її називають мовці, походить від давньоскандинавської мови та відноситься до германської мовної групи. Нею розмовляють приблизно 4,6 мільйона чоловік. Існують дві офіційні форми норвезької мови - букмол (bokmal , буквально "книжкова мова") і нюнорськ або нюношк ("nynorsk" - "новий норвезький"). При цьому букмол більш поширений, а нюнорськ частіше використовується в сільській місцевості.

Крім загальноприйнятих офіційних мовних форм у норвезькій існує дуже багато діалектів. Їх точна кількість невідома, а різноманіття пов'язане з географічною дальністю розташування окремих районів, а також з відсутністю норм вимови. Іноді діалекти відрізняються настільки, що норвежці навіть не розуміють один одного, але поступово різниця між діалектами зникає.

Норвезька мова дуже схожа на шведську і данську. Цікаво, що шведи і датці можуть розуміти норвезьку мову, але при цьому практично не розуміють один одного. Також близькими до норвезької є ісландська і фарерська мови.

Пишуть норвежці символами латинського алфавіту, який містить 29 літер. Норми і правила мови у Норвегії встановлює і визначає спеціальна мовна рада - "Norsk spra krad".

Норвезьку не відносять до переліку найпоширеніших у світі, бо використовується мова виключно в Норвегії. Але вона яскраво вирізняється своєрідною красою, власне кажучи, як і сама країна, назва якої походить від давньоскандинавського слова "Norrvegr" - "шлях на північ". Тож тримаймо шлях на північ, друзі!

переклад з норвезької мови, переклад на норвезьку мову
Залишилася дуже задоволена співпрацею з даними бюро перекладів. Робота була зроблена оперативно, не дивлячись на великий обсяг і обмежені терміни виконання. В той момент перебували за кордоном і спілкуватися могли тільки за допомогою електронної пошти. На кожне питання, що виникає в процесі роботи відповідь отримували протягом півгодини, що дуже порадувало, тому що від інших бюро, чекали відповіді дуже довго. Дівчата працюють дуже якісно. Цінова політика досить прийнятна, співвідношення ціни і якості ідеальне. Дуже дякую!
Шевченко Надія
Болгарська мова Китайська мова Норвезька мова Естонська мова Узбецька мова Іспанська мова Японська мова Вірменська мова Чеська мова Українська мова Персидська мова Італійська мова Угорська мова Литовська мова Сербська мова Туркменська мова Фінська мова Азербайджанська мова Словенська мова Данська мова Словацька мова Польська мова Хінді Латиська мова Англійська мова Білоруська мова Арабська мова Шведська мова Грецька мова Іврит Німецька мова Румунська мова Македонська мова Осетинська мова Португальська мова Голландська мова Молдовська мова Грузинська мова Турецька мова Французька мова Корейська мова