Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на китайську ☎ 098-668-33-68

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 300 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на китайську мову, переклад з китайської мови;
  • переклад на китайську мову, переклад з китайської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на китайську мову, переклад з китайської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на китайську мову, переклад з китайської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Цікаві факти про китайську ннннада? Забирайте!

Китайська мова надзвичайно цікава і є однією з найдавніших з нині існуючих мов! Це мова рекордсмен, оскільки є найбільш поширеною у сучасному світі. Китайська є офіційною мовою КНР, Тайваню і Сінгапуру. Також вона є однією з шести мов ООН. У всьому світі нею спілкується понад 1,3 мільярда людей. Китайська мова занесена до Книги рекордів Гіннесу як одна з найскладніших мов світу.

У китайській виділяють 10 діалектних груп, що сильно різняться між собою. Засобом спілкування носіїв різних діалектів служить нормативна китайська мова, яка в Китаї має називу "путунхуа", в Сінгапурі – "хуаюй", в Гонконзькі і на Тайвані - "гоюй".

Китайська писемність також є однією з найдавніших, що використовується в сучасному світі та складається не з літер, а з ієрогліфів. Кожен ієрогліф означає окремий склад. Сам ієрогліф складається з графем, всього їх близько 3 16, а графеми в свою чергу складаються з рисок від однієї до 24. Всього в китайській писемності існує понад 80 тисяч ієрогліфів. Розрізняють два види китайських ієрогліфів: спрощені - використовуються на материковому Китаї, і традиційні - на Тайвані, в Гонконгу та в деяких інших країнах.

Декілька цікавих дрібниць про китайську мову:

  • Знання 500 найбільш вживаних ієрогліфів достатньо для розуміння 80% звичайного сучасного китайського тексту;
  • 3000 ієрогліфів достатньо для вільного читання газет;
  • Великі однотомні двомовні словники включають, в середньому, 6000-8000 ієрогліфів.

Найбільш повний словник ієрогліфів Чжунхуа цзихай "Море китайських ієрогліфів", виданий у 1994 році та містить 85 568 ієрогліфів.

Раніше китайці писали зверху вниз, а стовпці йшли справа наліво. Зараз вони пишуть переважно горизонтально, зліва направо, за зразком європейських мов. Китайці шанують свої мовні традиції: згідно зі статистикою до 1911 року в Китаї було опубліковано 12 067 видань і 4 8 13 робіт, присвячених китайській мові.

Тепер, коли ви почуєте прикметник " китайська", ваш асоціативний ряд не буде обмежуватись бойовими мистецтвами, зеленим чаєм або локшиною, а на думку відразу спаде стародавня китайська мова! З чим вас і вітаємо!

переклад на китайську мову, переклад з китайської мови
Моїй подрузі потрібна була термінова легалізація документів для Китаю - підвернулася там хороша робота. Тому ми були в пошуках фірми, яка займається цим питанням. І ось знайшли в інтернеті Бюро перекладів Дружба Народів. Фахівці цієї компанії здійснили легалізацію в найкоротші терміни. Ціна послуги прийнятна. Дуже задоволена.
Бойко Марія