Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на китайську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 300 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на китайську мову, переклад з китайської мови;
  • переклад на китайську мову, переклад з китайської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на китайську мову, переклад з китайської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на китайську мову, переклад з китайської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Цікаві факти про китайську ннннада? Забирайте!

Китайська мова надзвичайно цікава і є однією з найдавніших з нині існуючих мов! Це мова рекордсмен, оскільки є найбільш поширеною у сучасному світі. Китайська є офіційною мовою КНР, Тайваню і Сінгапуру. Також вона є однією з шести мов ООН. У всьому світі нею спілкується понад 1,3 мільярда людей. Китайська мова занесена до Книги рекордів Гіннесу як одна з найскладніших мов світу.

У китайській виділяють 10 діалектних груп, що сильно різняться між собою. Засобом спілкування носіїв різних діалектів служить нормативна китайська мова, яка в Китаї має називу "путунхуа", в Сінгапурі – "хуаюй", в Гонконзькі і на Тайвані - "гоюй".

Китайська писемність також є однією з найдавніших, що використовується в сучасному світі та складається не з літер, а з ієрогліфів. Кожен ієрогліф означає окремий склад. Сам ієрогліф складається з графем, всього їх близько 3 16, а графеми в свою чергу складаються з рисок від однієї до 24. Всього в китайській писемності існує понад 80 тисяч ієрогліфів. Розрізняють два види китайських ієрогліфів: спрощені - використовуються на материковому Китаї, і традиційні - на Тайвані, в Гонконгу та в деяких інших країнах.

Декілька цікавих дрібниць про китайську мову:

  • Знання 500 найбільш вживаних ієрогліфів достатньо для розуміння 80% звичайного сучасного китайського тексту;
  • 3000 ієрогліфів достатньо для вільного читання газет;
  • Великі однотомні двомовні словники включають, в середньому, 6000-8000 ієрогліфів.

Найбільш повний словник ієрогліфів Чжунхуа цзихай "Море китайських ієрогліфів", виданий у 1994 році та містить 85 568 ієрогліфів.

Раніше китайці писали зверху вниз, а стовпці йшли справа наліво. Зараз вони пишуть переважно горизонтально, зліва направо, за зразком європейських мов. Китайці шанують свої мовні традиції: згідно зі статистикою до 1911 року в Китаї було опубліковано 12 067 видань і 4 8 13 робіт, присвячених китайській мові.

Тепер, коли ви почуєте прикметник " китайська", ваш асоціативний ряд не буде обмежуватись бойовими мистецтвами, зеленим чаєм або локшиною, а на думку відразу спаде стародавня китайська мова! З чим вас і вітаємо!

переклад на китайську мову, переклад з китайської мови
Моїй подрузі потрібна була термінова легалізація документів для Китаю - підвернулася там хороша робота. Тому ми були в пошуках фірми, яка займається цим питанням. І ось знайшли в інтернеті Бюро перекладів Дружба Народів. Фахівці цієї компанії здійснили легалізацію в найкоротші терміни. Ціна послуги прийнятна. Дуже задоволена.
Бойко Марія
Шведська мова Литовська мова Азербайджанська мова Хінді Польська мова Іспанська мова Норвезька мова Словенська мова Іврит Турецька мова Естонська мова Англійська мова Грузинська мова Французька мова Японська мова Македонська мова Голландська мова Персидська мова Вірменська мова Румунська мова Узбецька мова Німецька мова Італійська мова Чеська мова Корейська мова Білоруська мова Грецька мова Молдовська мова Фінська мова Угорська мова Болгарська мова Португальська мова Туркменська мова Арабська мова Осетинська мова Китайська мова Словацька мова Сербська мова Латиська мова Українська мова Данська мова