Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на естонську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 300 грн.
 • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на естонську мову, переклад з естонської мови;
 • переклад на естонську мову, переклад з естонської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
 • переклад на естонську мову, переклад з естонської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
 • переклад на естонську мову, переклад з естонської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
 • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Шаннновні панні та панновве, нннаступні годдини ми буддемо проммовлятти одднну естттонську скоррроммовку! Напевне, саме таке враження у більшості з нас про естонську мову. Така вона собі неспішна, тягуча та дещо комічна. Але, якщо копнути вглиб естонських словників та підручників, можна дізнатися безліч цікавого, окрім тягучості і комічності, а саме:

 • Майже всі носії естонської мови проживають на території Естонії, аж цілих 90%.
 • Існує близько 10 діалектів естонської, усі вони різняться між собою, але найбільш виділився південний – він настільки несхожий на решту, що деякі лінгвісти називають його окремою мовою.
 • У естонської мови немає точної дати народження, проте достеменно відомо, що мова таки древня! Перша школа, у якій викладали естонською, була відкрита у 1680 році!
 • У багатьох мов є звичка утворювати нові слова поєднанням інших, так виходять часом дуже довгі німецькі, фінські, турецькі слівця… Але Естонія усім дасть фору, адже найдовше її слово складається аж зі 114 літер, і це - "isapaabulinnusabakattesulesilmamunavarvivabrikukuldvaravaauvahtkonnaulemapuhapaevaajakiririnnataskusisevoodrivahe". Навіть не питайте, що воно означає, там і павичі, і золоті ворота…
 • У естонській немає прийменників та артиклів.
 • Немає у ній і майбутнього часу.
 • Голосні букви по праву можна назвати головними у естонських словах, їх багато і вони помітні, є навіть слова, що складаються цілком із голосних!
 • Є в цій мові і запозичені слова, основна маса – з німецької.
 • Не дивлячись на те, що Естонія знаходиться у Прибалтиці, естонська мова не належить до прибалтійських, її сім’я – це фіно-угорські мови.
 • І, нарешті, факти про люблене-перелюблене нами кліше на естонську: тягучість та повільність естонських слів пов'язана з частим подвоєнням букв, як голосних, так і приголосних, плюс до того, в одному слові може бути кілька наголосів, проте головний завжди падає на перший склад.

Отака вона, мова маленької, інтелігентно заселеної країни, що розкинулася на більш ніж 1500 островах, де вай-фай покриття складає 98% території, а у інтернет виходити ніколи, бо навколо неймовірна краса!

переклад на естонську мову, переклад з естонської мови
Компанія хороша і послуги свої виконують добре. Мені треба було терміново перекласти документи, для моєї наступної роботи. В результаті їх послуги виявилися не дорогими і вони мені все зробили дуже швидко, навіть і не очікував. Найголовніше, зробили не на тяп ляп, а сумлінно і якісно, навіть і не причепишся. Загалом на роботу мене взяли. Дякую Вам за хорошу роботу.
Коваленко Микола
Фінська мова Португальська мова Вірменська мова Азербайджанська мова Японська мова Естонська мова Білоруська мова Польська мова Узбецька мова Іврит Македонська мова Англійська мова Болгарська мова Іспанська мова Шведська мова Італійська мова Румунська мова Китайська мова Українська мова Латиська мова Грузинська мова Голландська мова Осетинська мова Французька мова Норвезька мова Словацька мова Хінді Туркменська мова Литовська мова Арабська мова Данська мова Словенська мова Турецька мова Грецька мова Сербська мова Корейська мова Чеська мова Угорська мова Молдовська мова Персидська мова Німецька мова