Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на польську ☎ 098-668-33-68

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 120 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на польську мову, переклад з польської мови;
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Якщо прогулюючись квітучими парками мальовничої Варшави ви випадково заблукали, а на своє питання: "Як пройти до Старого Міста?", привітні та усміхнені поляки відповідають "просто", - не поспішайте засмучуватись. Ніхто не намагається над вами пожартувати. Справа в тому, що в перекладі з польської мови слово "prosto" означає "прямо".

Насправді польська - дуже цікава мова. У ній багато таких знайомих, схожих за вимовою з українськими та російськими слів, але з абсолютно незвичними для нас значеннями.

Ось наприклад:

  • слово uroda означає не "потвора", а "краса";
  • слово won означає не "сморід", а "запах, аромат";
  • слово zapominac означає не "запам'ятовувати", а "забувати".

Читання польського словника справа вельми цікава і може викликати посмішку на обличчі у будь-кого. Для прикладу: знаєте куди поляки ходять по хліб? А ми вам скажемо - в sklep. Просто слово "магазин" на польській буде "sklep", ось такий цікавий каламбурчик виходить.

Польська мова входить в трійку найпоширеніших слов'янських мов у світі, після російської та української, і є державною для Республіки Польща. Нею розмовляє понад 40 мільйонів люду по всій земній кулі. Багато хто вважає, що польська мова є однією з найтяжчих для вивчення. Це все через складну граматику, велику кількість винятків і безліч шиплячих звуків у словах.

Польська абетка побудована на базі латинської та складається з 32 літер, 9 з яких не зустрічаються в жодному іншому алфавіті. Такими літерами є: a, c, e, l, n o, s, z, z. А ось наголос в словах поляки ставлять переважно на передостанній склад.

Поляки люблять свою мову і пишаються нею. Доказом є конкурс на найкрасивіше слово в польській мові. Мовний турнір проводився в 2010 році, а перемогу отримало слово "zdzblo", що в перекладі означає "травинка".

Ще одна цікава дрібничка, яку потрібно обов'язково знати: відомий на весь світ танок "полька" - не відноситься до польської культури. Насправді, він є народним чеським танцем.

Отож, танцюйте в Польщі краще краков'як. І будьте барзо чемні.

переклад на польську мову, переклад з польської мови
В бюро перекладів Дружба Народів я зверталася по роботі досить часто і в основному звертаюся для того, щоб склали грамотний юридичний переклад. Коли звертаюся в це бюро, то мені найчастіше необхідний швидкий переклад і мені подобається, що співробітники завжди йде мені назустріч і робить переклад, як можна швидше. Роботу свою виконують грамотно. Рекомендую!
Кравченко Марія