Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на польську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 180 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на польську мову, переклад з польської мови;
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Якщо прогулюючись квітучими парками мальовничої Варшави ви випадково заблукали, а на своє питання: "Як пройти до Старого Міста?", привітні та усміхнені поляки відповідають "просто", - не поспішайте засмучуватись. Ніхто не намагається над вами пожартувати. Справа в тому, що в перекладі з польської мови слово "prosto" означає "прямо".

Насправді польська - дуже цікава мова. У ній багато таких знайомих, схожих за вимовою з українськими та російськими слів, але з абсолютно незвичними для нас значеннями.

Ось наприклад:

  • слово uroda означає не "потвора", а "краса";
  • слово won означає не "сморід", а "запах, аромат";
  • слово zapominac означає не "запам'ятовувати", а "забувати".

Читання польського словника справа вельми цікава і може викликати посмішку на обличчі у будь-кого. Для прикладу: знаєте куди поляки ходять по хліб? А ми вам скажемо - в sklep. Просто слово "магазин" на польській буде "sklep", ось такий цікавий каламбурчик виходить.

Польська мова входить в трійку найпоширеніших слов'янських мов у світі, після російської та української, і є державною для Республіки Польща. Нею розмовляє понад 40 мільйонів люду по всій земній кулі. Багато хто вважає, що польська мова є однією з найтяжчих для вивчення. Це все через складну граматику, велику кількість винятків і безліч шиплячих звуків у словах.

Польська абетка побудована на базі латинської та складається з 32 літер, 9 з яких не зустрічаються в жодному іншому алфавіті. Такими літерами є: a, c, e, l, n o, s, z, z. А ось наголос в словах поляки ставлять переважно на передостанній склад.

Поляки люблять свою мову і пишаються нею. Доказом є конкурс на найкрасивіше слово в польській мові. Мовний турнір проводився в 2010 році, а перемогу отримало слово "zdzblo", що в перекладі означає "травинка".

Ще одна цікава дрібничка, яку потрібно обов'язково знати: відомий на весь світ танок "полька" - не відноситься до польської культури. Насправді, він є народним чеським танцем.

Отож, танцюйте в Польщі краще краков'як. І будьте барзо чемні.

переклад на польську мову, переклад з польської мови
В бюро перекладів Дружба Народів я зверталася по роботі досить часто і в основному звертаюся для того, щоб склали грамотний юридичний переклад. Коли звертаюся в це бюро, то мені найчастіше необхідний швидкий переклад і мені подобається, що співробітники завжди йде мені назустріч і робить переклад, як можна швидше. Роботу свою виконують грамотно. Рекомендую!
Кравченко Марія
Грузинська мова Італійська мова Фінська мова Норвезька мова Японська мова Корейська мова Чеська мова Арабська мова Білоруська мова Болгарська мова Голландська мова Іврит Португальська мова Литовська мова Румунська мова Азербайджанська мова Англійська мова Французька мова Іспанська мова Хінді Словенська мова Угорська мова Вірменська мова Молдовська мова Естонська мова Турецька мова Шведська мова Польська мова Узбецька мова Сербська мова Персидська мова Латиська мова Туркменська мова Грецька мова Македонська мова Китайська мова Німецька мова Словацька мова Осетинська мова Данська мова Українська мова