Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на польську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 180 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на польську мову, переклад з польської мови;
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на польську мову, переклад з польської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Якщо прогулюючись квітучими парками мальовничої Варшави ви випадково заблукали, а на своє питання: "Як пройти до Старого Міста?", привітні та усміхнені поляки відповідають "просто", - не поспішайте засмучуватись. Ніхто не намагається над вами пожартувати. Справа в тому, що в перекладі з польської мови слово "prosto" означає "прямо".

Насправді польська - дуже цікава мова. У ній багато таких знайомих, схожих за вимовою з українськими та російськими слів, але з абсолютно незвичними для нас значеннями.

Ось наприклад:

  • слово uroda означає не "потвора", а "краса";
  • слово won означає не "сморід", а "запах, аромат";
  • слово zapominac означає не "запам'ятовувати", а "забувати".

Читання польського словника справа вельми цікава і може викликати посмішку на обличчі у будь-кого. Для прикладу: знаєте куди поляки ходять по хліб? А ми вам скажемо - в sklep. Просто слово "магазин" на польській буде "sklep", ось такий цікавий каламбурчик виходить.

Польська мова входить в трійку найпоширеніших слов'янських мов у світі, після російської та української, і є державною для Республіки Польща. Нею розмовляє понад 40 мільйонів люду по всій земній кулі. Багато хто вважає, що польська мова є однією з найтяжчих для вивчення. Це все через складну граматику, велику кількість винятків і безліч шиплячих звуків у словах.

Польська абетка побудована на базі латинської та складається з 32 літер, 9 з яких не зустрічаються в жодному іншому алфавіті. Такими літерами є: a, c, e, l, n o, s, z, z. А ось наголос в словах поляки ставлять переважно на передостанній склад.

Поляки люблять свою мову і пишаються нею. Доказом є конкурс на найкрасивіше слово в польській мові. Мовний турнір проводився в 2010 році, а перемогу отримало слово "zdzblo", що в перекладі означає "травинка".

Ще одна цікава дрібничка, яку потрібно обов'язково знати: відомий на весь світ танок "полька" - не відноситься до польської культури. Насправді, він є народним чеським танцем.

Отож, танцюйте в Польщі краще краков'як. І будьте барзо чемні.

переклад на польську мову, переклад з польської мови
В бюро перекладів Дружба Народів я зверталася по роботі досить часто і в основному звертаюся для того, щоб склали грамотний юридичний переклад. Коли звертаюся в це бюро, то мені найчастіше необхідний швидкий переклад і мені подобається, що співробітники завжди йде мені назустріч і робить переклад, як можна швидше. Роботу свою виконують грамотно. Рекомендую!
Кравченко Марія
Іврит Турецька мова Сербська мова Англійська мова Угорська мова Норвезька мова Білоруська мова Хінді Польська мова Французька мова Фінська мова Шведська мова Азербайджанська мова Корейська мова Македонська мова Чеська мова Данська мова Словацька мова Словенська мова Латиська мова Іспанська мова Грецька мова Осетинська мова Вірменська мова Румунська мова Арабська мова Грузинська мова Португальська мова Молдовська мова Туркменська мова Німецька мова Китайська мова Українська мова Узбецька мова Голландська мова Литовська мова Італійська мова Персидська мова Естонська мова Японська мова Болгарська мова