Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на голландську (нідерландську) (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 220 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на голландську мову, переклад з голландської мови;
  • переклад на голландську мову, переклад з голландської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на голландську мову, переклад з голландської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на голландську мову, переклад з голландської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Нідерландською говорять близько 25 мільйонів людей. Це офіційна мова Нідерландів, північної частини Бельгії (Фландрії), і Суринаму, а також ряду інших колишніх голландських колоній.

В Бельгії мова відома як фламандська.

Це західногерманська мова, що тісно пов'язана з німецькою та англійською.

Офіційна мова Королівства Нідерланди, одна із двох (поряд з французькою) офіційних мов Королівства Бельгія. Розпадається на групи діалектів: північно-центральну, північно-західну, південно-центральну, південно-західну, північно-східну, південно-східну.

Нідерландська мова сформувалась в середні віки на основі племінних діалектів салічних франків (західного варіанту давньо-нижньофранкської мови) в процесі їх взаємодії з фризькими і саксонськими племінними діалектами.

В історії голландської мови розрізняють три періоди: давньо-нідерландський, середньо-нідерландський і новонідерландський, починаючи з 16 століття, який виділяється як перехідний етап до сучасного періоду).

Основи єдиної норми літературної нідерландської мови складаються в 17 столітті, після зміни діалектичної бази, у зв'язку з перенесенням центру мовного розвитку на північ і занепадом південних провінцій. В 17 столітті формуються основи усного різновиду нідерландської мови. Нідерландська мова – на новій голландській діалектичній базі, увібравши в себе низку південно-нідерландських елементів.

Писемність на основі латинської графіки. Від давньо-нідерландського періоду не збереглось писемно-літературних пам’яток.

  переклад на голландську мову, переклад з голландської мови
Спасибі Дружба Народов, і зокрема, Ірині за виконану роботу! Все, що було потрібно - було зроблено, виникла нестандартна ситуація, допомогли у вирішенні. Все швидко, професійно і на вищому рівні! Дякую. Рекомендую! Дуже приємно працювати з такими відповідальними і професійними партнерами.
Мельник Марія
Грузинська мова Естонська мова Угорська мова Шведська мова Грецька мова Узбецька мова Персидська мова Азербайджанська мова Українська мова Англійська мова Корейська мова Голландська мова Французька мова Сербська мова Туркменська мова Данська мова Болгарська мова Німецька мова Норвезька мова Румунська мова Осетинська мова Вірменська мова Латиська мова Словацька мова Словенська мова Фінська мова Литовська мова Іспанська мова Молдовська мова Італійська мова Польська мова Турецька мова Арабська мова Македонська мова Чеська мова Іврит Португальська мова Китайська мова Японська мова Білоруська мова Хінді