Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293
(093) 918-2916   (098) 668-3368
Після 16.00: (067) 249-8576
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на іврит

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 300 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на іврит, переклад з івриту;
  • переклад на іврит, переклад з івриту дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на іврит, переклад з івриту установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на іврит, переклад з івриту медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

І шо ви таки хочете, шоб ми вам розказали про той іврит? Нормальні люди розмовляють НА ньому, а не ПРО нього. Хоча, які ваші роки, ще встигнете. А поки-що, дещо про одну з найзагадковіших і найдревніших мов світу, розкажемо вам те, що самі особисто підслухали у одному з Одеських двориків.

Отже, іврит, - мова, якою спілкуються близько 9-ти мільйонів людей в Ізраїлі та по усьому світові. Мова, яка, незважаючи на глибочезне коріння, що сягає 10 сторіччя до нашої Ери, відродилася знову усього 100 років тому. Нарешті, мова, якою укладаються найвигідніші угоди від сивої давнини до сучасності – криє у собі чимало цікавих і кумедних фактів:

  • іврит дожив до поважного віку завдяки тому, що завжди залишався мовою священних текстів іудаїзму, зокрема – Тори;
  • усі мовні питання регулюються спеціальною установою – Академія Івриту, що в Ізраїлі. Вона, наприклад, затверджує форму слів;
  • іврит « проник» у велику кількість мов світу завдяки іменам, таким як Яків, Йосип, Адам, Марія і т.д.;
  • "Амінь" - слово з івриту;
  • існує думка (доволі компетентна), що ліліпути з Роману Дж. Свіфта "Пригоди Гуллівера", розмовляють саме на івриті;
  • єврейське "квадратне письмо" насправді походить з арамейської мови, що завдала значного впливу на іврит;
  • у письмі на івриті не використовують голосні букви, проте є звуки, які позначаються діакритичними знаками. А от приголосні бувають короткі, довгі та надкороткі;
  • пишуть на івриті з права на ліво;
  • в цій мові іменник не має середнього роду;
  • в Україні іврит викладали ще з 1918 року, у заснованому на той час Єврейському народному університеті. Зараз цю древню мову можна вивчати у шести вузах по всій країні.

Коли до Ізраїлю переїхало багато росіян, з’явилася потреба у новому слові, що означало б "похмілля", тоді Академія запропонувала називати його "хамарморет". Нажаль, слово не прижилося, тому ізраїльтяни, що навчилися у росіян пити, використовують на ранок просте англійське "hangover".

Звісно, ми зачепили тільки маківку цікавостей івриту, адже копнувши глибше, ризикували загубитися в його лабіринтах. А наразі, бажаємо івриту доброго здоров’я і процвітання, щоб вікова мудрість, написана його словами, була доступна нам і нашим нащадкам. Мазлтоф!

переклад на іврит, переклад з івриту
Хочу сказати величезне спасибі колективу Дружба Народів. Звертаюсь вже другий рік. Все вчасно, ціни дуже прийнятні. Робила переклади, копії нотаріально-завірених документів. Буду звертатися і в майбутньому. Дуже рекомендую. Співробітники ввічливі. За ціну окреме спасибі, на порядок нижче ніж у більшості організацій такого формату.
Мельник Ольга
Французька мова Іврит Чеська мова Угорська мова Корейська мова Англійська мова Словацька мова Іспанська мова Молдовська мова Вірменська мова Болгарська мова Білоруська мова Шведська мова Португальська мова Туркменська мова Грецька мова Персидська мова Норвезька мова Голландська мова Арабська мова Сербська мова Фінська мова Китайська мова Данська мова Узбецька мова Грузинська мова Македонська мова Естонська мова Словенська мова Італійська мова Латиська мова Литовська мова Хінді Азербайджанська мова Польська мова Японська мова Турецька мова Німецька мова Румунська мова Осетинська мова Українська мова