Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(099) 62-00-293   (093) 918-29-16
(098) 668-33-68
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на португальську ☎ 098-668-33-68

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 200 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на португальську мову, переклад з португальської мови;
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Чи бажаєте Ви відчувати себе невимушено і комфортно як мінімум в дев'яти країнах світу? Якщо Ваша відповідь "так", тоді терміново беріться за освоєння португальської мови. Адже вона має офіційний статус у Португалії, Бразилії, Анголі, Кабо - Верде, Східному Тиморі, Гвінеї - Бісау, Мозамбіку, Сан Томе і Прінсіпі та Екваторіальній Гвінеї. Екзотичненько, чи не так?

Португальська мова зародилася ще в 218 році до н.е. , з появою римлян на Піренейському півострові. В наш час вона входить до десятки найпоширеніших мов світу, займаючи 5 сходинку. А ось в південній півкулі нашої планети вона є абсолютним лідером. Людей, що розмовляють португальською прийнято називати "лузофони", а всю португаломовну територію – "лузофонія". Основна частина носіїв бразильської мешкає в Республіці Бразилія.

Виділяють два основних різновиди португальської мови - європейська португальська і бразильська. Невеликі відмінності між ними спостерігаються на рівні фонетики, лексики, орфографії, а от в граматиці майже відсутні.

Португальська писемність побудована на літерах латинського алфавіту. Стандартна португальська абетка складається з 26 літер, три з яких використовуються виключно в словах іноземного походження. Це такі літери як: K, V і Y.

У португальської багато особливостей, але основна з них – що нею спілкуються одні з найжиттєрадісніших людей на планеті. Португальська – це пісні про кохання, солоний присмак океану на губах, запальні танці, смачна їжа, футбол і море спілкування, в яке ми бажаємо вам занурюватися якомога частіше!

переклад на португальську мову, переклад з португальської мови
Здивувало. Прийшов вранці, змирився з думкою витратити багато часу. Але, все зайняло не більше 15 хв, дуже позитивні працівники з чудовим почуттям гумору! Зробили мій день і навіть погана погода не змогла зіпсувати настрій. За ціну окреме спасибі, на порядок нижче ніж у більшості організацій такого формату. Дуже дякую!
Мороз Микола
Латиська мова Голландська мова Угорська мова Португальська мова Естонська мова Данська мова Узбецька мова Словенська мова Грузинська мова Словацька мова Хінді Китайська мова Грецька мова Литовська мова Італійська мова Персидська мова Македонська мова Арабська мова Польська мова Білоруська мова Турецька мова Вірменська мова Англійська мова Іврит Болгарська мова Сербська мова Азербайджанська мова Румунська мова Осетинська мова Корейська мова Німецька мова Чеська мова Туркменська мова Молдовська мова Французька мова Українська мова Іспанська мова Шведська мова Японська мова Фінська мова Норвезька мова