Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на португальську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 200 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на португальську мову, переклад з португальської мови;
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Чи бажаєте Ви відчувати себе невимушено і комфортно як мінімум в дев'яти країнах світу? Якщо Ваша відповідь "так", тоді терміново беріться за освоєння португальської мови. Адже вона має офіційний статус у Португалії, Бразилії, Анголі, Кабо - Верде, Східному Тиморі, Гвінеї - Бісау, Мозамбіку, Сан Томе і Прінсіпі та Екваторіальній Гвінеї. Екзотичненько, чи не так?

Португальська мова зародилася ще в 218 році до н.е. , з появою римлян на Піренейському півострові. В наш час вона входить до десятки найпоширеніших мов світу, займаючи 5 сходинку. А ось в південній півкулі нашої планети вона є абсолютним лідером. Людей, що розмовляють португальською прийнято називати "лузофони", а всю португаломовну територію – "лузофонія". Основна частина носіїв бразильської мешкає в Республіці Бразилія.

Виділяють два основних різновиди португальської мови - європейська португальська і бразильська. Невеликі відмінності між ними спостерігаються на рівні фонетики, лексики, орфографії, а от в граматиці майже відсутні.

Португальська писемність побудована на літерах латинського алфавіту. Стандартна португальська абетка складається з 26 літер, три з яких використовуються виключно в словах іноземного походження. Це такі літери як: K, V і Y.

У португальської багато особливостей, але основна з них – що нею спілкуються одні з найжиттєрадісніших людей на планеті. Португальська – це пісні про кохання, солоний присмак океану на губах, запальні танці, смачна їжа, футбол і море спілкування, в яке ми бажаємо вам занурюватися якомога частіше!

переклад на португальську мову, переклад з португальської мови
Здивувало. Прийшов вранці, змирився з думкою витратити багато часу. Але, все зайняло не більше 15 хв, дуже позитивні працівники з чудовим почуттям гумору! Зробили мій день і навіть погана погода не змогла зіпсувати настрій. За ціну окреме спасибі, на порядок нижче ніж у більшості організацій такого формату. Дуже дякую!
Мороз Микола
Латиська мова Грецька мова Англійська мова Польська мова Болгарська мова Чеська мова Узбецька мова Осетинська мова Фінська мова Норвезька мова Туркменська мова Португальська мова Данська мова Французька мова Іврит Словенська мова Хінді Китайська мова Персидська мова Японська мова Молдовська мова Словацька мова Естонська мова Румунська мова Сербська мова Шведська мова Литовська мова Азербайджанська мова Іспанська мова Арабська мова Турецька мова Корейська мова Вірменська мова Німецька мова Голландська мова Угорська мова Білоруська мова Македонська мова Українська мова Італійська мова Грузинська мова