Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на португальську ☎ 098-668-33-68

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 200 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на португальську мову, переклад з португальської мови;
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на португальську мову, переклад з португальської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Чи бажаєте Ви відчувати себе невимушено і комфортно як мінімум в дев'яти країнах світу? Якщо Ваша відповідь "так", тоді терміново беріться за освоєння португальської мови. Адже вона має офіційний статус у Португалії, Бразилії, Анголі, Кабо - Верде, Східному Тиморі, Гвінеї - Бісау, Мозамбіку, Сан Томе і Прінсіпі та Екваторіальній Гвінеї. Екзотичненько, чи не так?

Португальська мова зародилася ще в 218 році до н.е. , з появою римлян на Піренейському півострові. В наш час вона входить до десятки найпоширеніших мов світу, займаючи 5 сходинку. А ось в південній півкулі нашої планети вона є абсолютним лідером. Людей, що розмовляють португальською прийнято називати "лузофони", а всю португаломовну територію – "лузофонія". Основна частина носіїв бразильської мешкає в Республіці Бразилія.

Виділяють два основних різновиди португальської мови - європейська португальська і бразильська. Невеликі відмінності між ними спостерігаються на рівні фонетики, лексики, орфографії, а от в граматиці майже відсутні.

Португальська писемність побудована на літерах латинського алфавіту. Стандартна португальська абетка складається з 26 літер, три з яких використовуються виключно в словах іноземного походження. Це такі літери як: K, V і Y.

У португальської багато особливостей, але основна з них – що нею спілкуються одні з найжиттєрадісніших людей на планеті. Португальська – це пісні про кохання, солоний присмак океану на губах, запальні танці, смачна їжа, футбол і море спілкування, в яке ми бажаємо вам занурюватися якомога частіше!

переклад на португальську мову, переклад з португальської мови
Здивувало. Прийшов вранці, змирився з думкою витратити багато часу. Але, все зайняло не більше 15 хв, дуже позитивні працівники з чудовим почуттям гумору! Зробили мій день і навіть погана погода не змогла зіпсувати настрій. За ціну окреме спасибі, на порядок нижче ніж у більшості організацій такого формату. Дуже дякую!
Мороз Микола