Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на осетинську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 220 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад з осетинської мови, переклад на осетинську мову;
  • переклад з осетинської мови, переклад на осетинську мову дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад з осетинської мови, переклад на осетинську мову установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад з осетинської мови, переклад на осетинську мову медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Чи відчуваєте в и тонкий аромат смачної й гарячої випічки? Це осетини готуються до зустрічі та розмов, виставляючи на стіл свої, відомі на весь світ , осетинські пироги. До речі ті, хто хоч раз куштував ці місцеві смаколики, залишаються їх шанувальниками на все життя. А поки пироги холонуть і привітний осетин наповнює келих пивом власного виробництва, а чарку аракою – місцевим алкоголем, влаштовуймося зручніше, адже далі розповідь піде про осетинську мову.

Отже, сучасна осетинська мова це мова населення центральної частини Кавказького гірського масиву, власне - осетин. Вона поширена по обидві сторони від Головного хребта зокрема в Республіках Північна і Південна Осетія. Мовознавці відносять її до іранської групи індоєвропейської мовної сім'ї.

На даний час кількість мовців становить приблизно 480 - 540 тисяч осіб. Виникла мова в результаті внесення її іраномовними аланами до мови народів, які колись мешкали в горах Центрального Кавказу. Взагалі Кавказ вважається унікальним мовним середовищем, де можна знайти такі слова і вирази, що колись стали першими сходинками всіх "кавказьких" мов.

В осетинській мові виділяють два діалекти: "дигорський" - розповсюджений в Республіці Північна Осетія, його покладено в основу літературної мови і "іронський" - більш поширений в Південній Осетії.

У сучасній осетинській писемності використовується російська графіка. Осетинський алфавіт складається з 43 літр. Тільки завдяки їй можна безпомилково визначити осетинські тексти. А все тому, що з усіх кирилічних алфавітів вона є тільки в осетинському.

Осетинську мову можна легко вирізнити з поміж інших іранських мов просто слухаючи мовця. А все через те, що в розмові використовуються специфічні "кавказькі" глоталізовані приголосні.

Всім відомо, що осетинський народ привітний і славиться своєю кавказькою гостинністю. У будь-якому будинку зустрічають так, ніби Ви найдорожчий гість для господаря і знайомі з дитинства. Тому, вирушаючи в подорож з метою дізнатися осетинської, переступайте поріг домівки осетина виключно правою ногою голосно промовляючи "Аз да уазаг", що в перекладі означає "Я твій гість". У відповідь неодмінно почуєте "Уазаг - Хуицауи уазаг, табуафсі, ми дама", що значить "Гість - Божий гість, заходьте, будь ласка". А вже після цього почнуться довгі і цікаві розмови темпераментною осетинською мовою і пригощання, нескінченні, смачні пригощання.

переклад з осетинської мови, переклад на осетинську мову
Перекладала дуже багато документів на осетинську мову і залишилася дуже задоволена. Це були документи про роботу, навчання, медичні. Дуже переживала за терміни, так як від цього багато що залежало, але зробили все вчасно, за що величезне спасибі! Всім раджу і сама буду звертатися. Дівчата працюють професіоналів. Ціни нормальні і терміни дотримуються.
Бойко Ганна
Українська мова Японська мова Китайська мова Іврит Італійська мова Осетинська мова Норвезька мова Вірменська мова Португальська мова Персидська мова Грецька мова Шведська мова Арабська мова Словацька мова Польська мова Литовська мова Болгарська мова Узбецька мова Латиська мова Сербська мова Словенська мова Французька мова Турецька мова Туркменська мова Румунська мова Хінді Данська мова Німецька мова Грузинська мова Угорська мова Молдовська мова Естонська мова Азербайджанська мова Фінська мова Англійська мова Чеська мова Корейська мова Голландська мова Іспанська мова Македонська мова Білоруська мова