Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(099) 62-00-293   (093) 918-29-16
(098) 668-33-68
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на турецьку ☎ 098-668-33-68

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 180 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови;
  • переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

З давніх часів Туреччина та турецька мова привертали до себе величезну увагу людей з різних куточків світу, бо слугували своєрідним містком між Європою та Близьким Сходом. А нещодавно ця країна стала ще й дуже відомим курортом, тому й не дивно, що турецька мова набуває популярності і вже ввійшла у другу десятку найпоширеніших мов світу.

На сьогодні , турецькою мовою володіє приблизно 70 мільйонів людей по всій земній кулі. Більша частина з яких, звичайно, мешкає в Туреччині. Турецька мова просто вражає різноманіттям діалектів, але для літературного вжитку використовують переважно стамбульський діалект.

Такою, як її знають тепер, турецька мова завдячує мовним реформам, які свого часу провів перший президент Турецької Республіки - Мустафа Кемаль Ататюрк. З його легкої руки також була створена Турецька Лінгвістична Асоціація, яка функціонує і по нині.

Турецька - аглютинативна мова, що має в своєму складі безліч суфіксів, які додаються один за іншим, утворюючи нові форми слів, або взагалі їх змінюючи. Найдовше слово в турецькій мові виглядає так: "Muvaffakiyetsizlestiricilestiriveremeyebileceklerimizdenmissinizcesine". А перекладається воно : "Нібито ви з тих, кого ми не здатні з легкістю перетворити в творців невдах". Це неймовірно, але воно містить аж 70 літер! Звичайно, це слово не використовується в повсякденному вжитку, але воно є прикладом того, що можна зробити за допомогою аглютинації.

Сучасна турецька абетка заснована на латиниці і складається з 29 літер, з яких 8 голосних і 21 приголосна. Такі літери латинської абетки, як Q, W і X в турецькій мові взагалі відсутні.

Туреччина це дивовижна країна, мальовничі краєвиди якої омивають відразу чотири моря, а торгівельний і культурний центр, Стамбул - єдине місто в світі, що розташоване одночасно на двох континентах. Отже, варто ознайомитися з цією мовою хоча б для того, аби самостійно пізнати велич і красу унікальної Туреччини!

переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови
Зверталася в це бюро перекладів кілька разів. Цього разу знадобився переклад документації для компанії мого батька. Потрібно було зробити все, як можна швидше і звичайно ж грамотно. У цій компанії працюють справжні професіонали, які виконали свою роботу на всі 100%. Ціна виявилася адекватною за послугу, що для більшості має велике значення. Буду звертатися ще!
Коваленко Ганна
Норвезька мова Корейська мова Німецька мова Турецька мова Французька мова Грузинська мова Іврит Італійська мова Хінді Португальська мова Естонська мова Осетинська мова Молдовська мова Болгарська мова Латиська мова Азербайджанська мова Литовська мова Українська мова Англійська мова Фінська мова Узбецька мова Туркменська мова Персидська мова Вірменська мова Сербська мова Румунська мова Македонська мова Арабська мова Словацька мова Грецька мова Шведська мова Японська мова Китайська мова Угорська мова Білоруська мова Данська мова Чеська мова Іспанська мова Словенська мова Польська мова Голландська мова