Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(099) 62-00-293   (093) 918-29-16
(098) 668-33-68   Viber/chat
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на турецьку 099-62-00-293

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 180 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови;
  • переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

З давніх часів Туреччина та турецька мова привертали до себе величезну увагу людей з різних куточків світу, бо слугували своєрідним містком між Європою та Близьким Сходом. А нещодавно ця країна стала ще й дуже відомим курортом, тому й не дивно, що турецька мова набуває популярності і вже ввійшла у другу десятку найпоширеніших мов світу.

На сьогодні , турецькою мовою володіє приблизно 70 мільйонів людей по всій земній кулі. Більша частина з яких, звичайно, мешкає в Туреччині. Турецька мова просто вражає різноманіттям діалектів, але для літературного вжитку використовують переважно стамбульський діалект.

Такою, як її знають тепер, турецька мова завдячує мовним реформам, які свого часу провів перший президент Турецької Республіки - Мустафа Кемаль Ататюрк. З його легкої руки також була створена Турецька Лінгвістична Асоціація, яка функціонує і по нині.

Турецька - аглютинативна мова, що має в своєму складі безліч суфіксів, які додаються один за іншим, утворюючи нові форми слів, або взагалі їх змінюючи. Найдовше слово в турецькій мові виглядає так: "Muvaffakiyetsizlestiricilestiriveremeyebileceklerimizdenmissinizcesine". А перекладається воно : "Нібито ви з тих, кого ми не здатні з легкістю перетворити в творців невдах". Це неймовірно, але воно містить аж 70 літер! Звичайно, це слово не використовується в повсякденному вжитку, але воно є прикладом того, що можна зробити за допомогою аглютинації.

Сучасна турецька абетка заснована на латиниці і складається з 29 літер, з яких 8 голосних і 21 приголосна. Такі літери латинської абетки, як Q, W і X в турецькій мові взагалі відсутні.

Туреччина це дивовижна країна, мальовничі краєвиди якої омивають відразу чотири моря, а торгівельний і культурний центр, Стамбул - єдине місто в світі, що розташоване одночасно на двох континентах. Отже, варто ознайомитися з цією мовою хоча б для того, аби самостійно пізнати велич і красу унікальної Туреччини!

переклад на турецьку мову, переклад з турецької мови
Зверталася в це бюро перекладів кілька разів. Цього разу знадобився переклад документації для компанії мого батька. Потрібно було зробити все, як можна швидше і звичайно ж грамотно. У цій компанії працюють справжні професіонали, які виконали свою роботу на всі 100%. Ціна виявилася адекватною за послугу, що для більшості має велике значення. Буду звертатися ще!
Коваленко Ганна
Данська мова Словацька мова Чеська мова Польська мова Іврит Арабська мова Португальська мова Туркменська мова Німецька мова Китайська мова Голландська мова Румунська мова Іспанська мова Грецька мова Узбецька мова Латиська мова Білоруська мова Словенська мова Шведська мова Японська мова Литовська мова Естонська мова Норвезька мова Молдовська мова Фінська мова Італійська мова Персидська мова Англійська мова Корейська мова Українська мова Болгарська мова Угорська мова Грузинська мова Сербська мова Турецька мова Хінді Осетинська мова Азербайджанська мова Французька мова Македонська мова Вірменська мова