Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на словенську ☎ 098-668-33-68

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 160 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад з словенської мови, переклад на словенську мову;
  • переклад з словенської мови, переклад на словенську мову дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад з словенської мови, переклад на словенську мову установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад з словенської мови, переклад на словенську мову медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Словенська, або як її називають словенці - «slovenscina», вважається досить рідкою та маловідомою мовою, хоча країна, де вона має статус державної, знаходиться в самому серці Європи. Кількість мовців становить лише два мільйони чоловік, переважна більшість з яких це словенці, а також мешканці прилеглих територій.

Словенська нагадує суміш староруської та німецької мов. У російськомовної людини практично не виникне проблем з читанням і розумінням словенських текстів. Хоча, деякі слова все ж таки можуть здивувати. Наприклад, слово «увага» словенською мовою буде «pozor».

Словенська мова належить до південно - слов'янської мовної групи і налічує понад 40 діалектів. Цей факт дуже ускладнює її вивчення. Літературна словенська виникла на основі Гореньского і Доленьского діалектів. Першим письмовим джерелом словенської мови є «Бріжінскі уривки» (Brizinski spomeniki), які датовані кінцем Х – початком ХI століття.

Сучасна словенська абетка побудована на основі латинської графіки і містить 28 літер. Літери Q, W, X, Y у словенському алфавіті відсутні, проте є додаткові букви - C, S, Z і диграфи DZ, LJ, NJ.

Вивчення словенської мови може стати захоплюючим хобі, особливо якщо поєднати його з милуванням річковими долинами, озерами і водоспадами Словенії, відвідуванням її карстових печер і термальних джерел, прогулянками засніженими альпійськими вершинами та словенськими смарагдовими лісами, яких більше немає ніде у світі .

переклад з словенської мови, переклад на словенську мову
Хороше бюро. Менеджери дуже приємні, завжди йдуть на зустріч. Ціни - прийнятні. В інших мені за мій текст запросили більш високу ціну або термін розтягнули. Перекладав і робив апостіль, проблем не було, завжди вчасно. Помірна плата за послуги. Знаходиться не далеко від метро.
Коваленко Володимир