Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на словенську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 160 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад з словенської мови, переклад на словенську мову;
  • переклад з словенської мови, переклад на словенську мову дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад з словенської мови, переклад на словенську мову установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад з словенської мови, переклад на словенську мову медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Словенська, або як її називають словенці - «slovenscina», вважається досить рідкою та маловідомою мовою, хоча країна, де вона має статус державної, знаходиться в самому серці Європи. Кількість мовців становить лише два мільйони чоловік, переважна більшість з яких це словенці, а також мешканці прилеглих територій.

Словенська нагадує суміш староруської та німецької мов. У російськомовної людини практично не виникне проблем з читанням і розумінням словенських текстів. Хоча, деякі слова все ж таки можуть здивувати. Наприклад, слово «увага» словенською мовою буде «pozor».

Словенська мова належить до південно - слов'янської мовної групи і налічує понад 40 діалектів. Цей факт дуже ускладнює її вивчення. Літературна словенська виникла на основі Гореньского і Доленьского діалектів. Першим письмовим джерелом словенської мови є «Бріжінскі уривки» (Brizinski spomeniki), які датовані кінцем Х – початком ХI століття.

Сучасна словенська абетка побудована на основі латинської графіки і містить 28 літер. Літери Q, W, X, Y у словенському алфавіті відсутні, проте є додаткові букви - C, S, Z і диграфи DZ, LJ, NJ.

Вивчення словенської мови може стати захоплюючим хобі, особливо якщо поєднати його з милуванням річковими долинами, озерами і водоспадами Словенії, відвідуванням її карстових печер і термальних джерел, прогулянками засніженими альпійськими вершинами та словенськими смарагдовими лісами, яких більше немає ніде у світі .

переклад з словенської мови, переклад на словенську мову
Хороше бюро. Менеджери дуже приємні, завжди йдуть на зустріч. Ціни - прийнятні. В інших мені за мій текст запросили більш високу ціну або термін розтягнули. Перекладав і робив апостіль, проблем не було, завжди вчасно. Помірна плата за послуги. Знаходиться не далеко від метро.
Коваленко Володимир
Французька мова Польська мова Вірменська мова Румунська мова Угорська мова Білоруська мова Іврит Македонська мова Фінська мова Чеська мова Туркменська мова Шведська мова Латиська мова Корейська мова Грецька мова Іспанська мова Арабська мова Словацька мова Молдовська мова Словенська мова Азербайджанська мова Українська мова Японська мова Англійська мова Італійська мова Норвезька мова Болгарська мова Німецька мова Данська мова Хінді Осетинська мова Персидська мова Сербська мова Естонська мова Голландська мова Литовська мова Португальська мова Китайська мова Грузинська мова Узбецька мова Турецька мова