Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на корейську ☎ 098-668-33-68

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 300 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад з корейської мови, переклад на корейську мову;
  • переклад з корейської мови, переклад на корейську мову дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад з корейської мови, переклад на корейську мову установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад з корейської мови, переклад на корейську мову медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Пробачте, ви ж іще не знайомі з корейською! Саме час почати знайомство.

Корейська мова може стати в пригоді для кожного, хто хоче дізнатися про культуру, традиції та спосіб життя корейського народу. Вона вважається самою ввічливою мовою в світі. Справа в тому, що спілкуючись корейською, потрібно обов'язково враховувати вік і соціальний стан співрозмовника, а також тих, про кого йдеться в розмові. На жаль, численні опитування демонструють, що рівень ввічливості в мові поступово знижується.

Сьогодні корейською мовою говорить більше ніж 78 мільйонів чоловік, переважна більшість яких мешкає на території Корейського півострова. Мешканці Південної Кореї спілкуються між собою на п'яти діалектах, а ось жителі Північної Кореї тільки на одному. Не дивлячись на відмінність діалектів, корейці різних областей можуть чудово і без зусиль розуміти один одного.

Основним алфавітом корейської мови, а в Північній Кореї єдиним, є "хангиль", який був розроблений на вимогу правителя Сечжона Великого у 1443 році. Існує версія, що ідея створити саме такі, цікаві літери, спала йому на думку, коли він побачив сплутані рибацькі снасті. Також існує легенда, згідно якої винахід корейської абетки належить буддистському ченцеві Сіль Чхону. А ось що стало основою для створення таких літер достовірно не відомо, існує припущення, що вигляд літер ґрунтується на повторенні рухів людського рота при вимові звуків.

Цікавинкою є і те, що до появи "хангиля" корейці використовували писемність "ханча", засновану на китайських ієрогліфах. Між іншим, в корейській мові близько 50% слів китайського походження. І це не дивно, адже Китай володів територією Корейського півострова понад 2000 років.

У корейській мові використовуються два види цифр. Для рахунку менше сотні використовують числівники корейського походження, а ось для великих чисел і відліку часу вживають китайські.

Здивує і те, що більшість сучасних корейських імен не має ознак, що вказують стать, тобто вони можуть належати як чоловікові, так і жінці. Зазвичай вони складаються з трьох складів, наприклад, Кім Ір Сен, при цьому перший склад це прізвище, а два інших - особисте ім'я. Важливо відзначити, що звернення на ім'я допускається тільки між близькими родичами або друзями.

Ось така вона корейська мова, найввічливіша у світі, з плутаним алфавітом, древніми коренями і своїми загадками.

переклад з корейської мови, переклад на корейську мову
Замовила переклад документів з нотаріальним посвідченням. Зробили все якісно, швидко в плині дня. Дуже задоволена перекладом і обслуговуванням. Дівчатка менеджери молодці! Рекомендую всім. Спасибі вам велике за вашу професійну роботу!
Мельник Ніна
Сербська мова Македонська мова Вірменська мова Іврит Румунська мова Польська мова Литовська мова Іспанська мова Латиська мова Німецька мова Китайська мова Шведська мова Фінська мова Узбецька мова Осетинська мова Італійська мова Угорська мова Японська мова Словацька мова Естонська мова Білоруська мова Хінді Персидська мова Грузинська мова Українська мова Чеська мова Азербайджанська мова Французька мова Данська мова Англійська мова Турецька мова Молдовська мова Португальська мова Голландська мова Словенська мова Корейська мова Туркменська мова Арабська мова Норвезька мова Грецька мова Болгарська мова