Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Хочеш працювати перекладачем? (093) 918-29-16

Існує думка, що центр перекладів - це не більше, ніж посередник між замовником і перекладачем. Це абсолютно хибне припущення, якщо говорити про центр перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ. Наш центр перекладів є важливою сполучною ланкою, тому що ми здійснюємо відбір перекладачів і перевірку їх професіоналізму, розподіл замовлень і контроль якісного і своєчасного виконання цих замовлень. Ми успішно працюємо на ринку перекладацьких послуг з 2002 року.

Бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ дотримується дуже суворої політики щодо якості послуг, які надає. Якщо Ви вважаєте себе професійним перекладачем, Вас цікавить віддалена робота перекладача і Ви спроможні якісно виконати замовлення в обумовлені терміни, надсилайте, будь ласка, тестове завдання та своє резюме.

Вимоги до претендентів:

 • вища філологічна і (або) технічна освіта;
 • знання термінології в тій галузі, яку Ви знаєте і спроможні перекладати;
 • стаж перекладацької роботи в іншій компанії не менше 3х років;
 • наявність комп’ютера, доступу до Інтернету.

У листі обов’язково вкажіть:

 • тестовий переклад (повинен бути у додатку);
 • бажана тематика перекладів і робочі мовні пари;
 • системи автоматизованого перекладу (CAT), якими Ви користувались;
 • рік народження, освіта, рік закінчення ВНЗ;
 • бажана оплата за умовну сторінку (1800 знаків без пробілів);
 • напишіть про Ваш досвід перекладацької роботи;
 • кількість перекладених сторінок протягом робочого дня;
 • номер Вашого контактного телефону, а також e-mail;
 • в темі листа, будь ласка, зазначте - ВАКАНСІЯ ПЕРЕКЛАДАЧА.

Нижче, Ви знайдете пробні тексти для перекладу. Ви можете обрати одну або декілька тем для перекладу, в яких Ви найбільш сильні. Переклад пробного тексту є обов’язковою умовою для розгляду Вашого резюме.

  на іноземну мову з англ. мови з нім. мови з франц. мови
Стандартні документи  
Юридична тематика 1
Юридична тематика 2    
Юридична тематика 3 (складна)  
Банківська тематика  
Хімія
Техніка
IT - технології  
Медицина 1  
Медицина 2  
Економічна тематика

Якщо якість тестового перекладу і Ваші розцінки нас влаштують, ми обов’язково Вам повідомимо. Ми отримуємо сотні резюме кожного місяця і не маємо можливості відповідати на кожен лист. Але якщо ми знаходимо перекладача, який відповідає нашим вимогам, ми надсилаємо цій особі повідомлення або телефонуємо.

Всі резюме перекладачів вносяться до бази даних. Резюме перекладачів з досвідом роботи менше трьох років після закінчення навчального закладу не розглядаються. Ми впевнені, що професійним перекладачем можна стати лише отримавши певний досвід.

Не вважайте це дискримінацією. Ми застосовуємо вимушений захід, тому що отримуємо велику кількість резюме випускників ВНЗ, і всі тестування подібних "перекладачів" дають негативні результати. Заздалегідь приносимо свої вибачення за таку політику. У нас немає можливості тестувати всіх випускників лінгвістичних ВНЗ.

Звертаюсь в бюро перекладів Дружба Народів вже не перший раз. Перекладали паспорта і специфічні медичні висновки. Відмінне обслуговування, швидкий і якісний переклад, уважне ставлення до завдань клієнта, гнучкі ціни на терміновий / нетерміновий переклад. Приємний супровід, від прийому замовлення до його виконання, ціни дуже доступні. Можу з впевненістю рекомендувати компанію Дружба Народів.
Кушнір Марія
Голландська мова Румунська мова Словенська мова Молдовська мова Українська мова Естонська мова Китайська мова Англійська мова Сербська мова Узбецька мова Данська мова Персидська мова Македонська мова Арабська мова Норвезька мова Чеська мова Туркменська мова Німецька мова Турецька мова Іспанська мова Грецька мова Корейська мова Шведська мова Осетинська мова Азербайджанська мова Італійська мова Угорська мова Японська мова Польська мова Словацька мова Французька мова Білоруська мова Литовська мова Хінді Іврит Латиська мова Вірменська мова Португальська мова Грузинська мова Фінська мова Болгарська мова