Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на азербайджанську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 180 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на азербайджанську мову, переклад з азербайджанської мови;
  • переклад на азербайджанську мову, переклад з азербайджанської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на азербайджанську мову, переклад з азербайджанської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на азербайджанську мову, переклад з азербайджанської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

А ось вам з порога цікавий факт: азербайджанська - мова, якою розмовляють більше за межами країни, де вона офіційна, аніж на її території. Як це можливо? Дуже просто: населення Азербайджану – це близько 9-ти мільйонів чоловік, а азербайджанська діаспора по усьому світу налічує близько 21-го мільйону. Шляхом нескладних підрахунків бачимо, що азербайджанською у світі розмовляє близько 30 мільйонів людей, які, незважаючи на різні країни проживання, дуже добре розуміють один одного, адже зберігають і передають мову предків.

Азербайджанська належить до тюркських мов та належить до огузької групи разом з найближчими «родичами» турецькою, гагаузькою та туркменською. Вона належить до групи аглютинативних мов, що означає, що корінь будь-якого слова є самостійним словом і має власне лексичне значення, а граматичні значення утворюються шляхом додавання однозначних суфіксів після кореня та основи слова.

Азербайджанська – дуже древня мова: усній мові, якою і досі спілкуються азербайджанці – близько 1300 років, а витоки літературної сягають аж у 12-те сторіччя.

Фонематичний склад азербайджанської налічує 15 голосних і 25 приголосних, які на письмі позначаються 32-ма літерами. Характерною особливістю мови є наявність голосних, що відрізняються за місцем вживання, тобто голосних переднього і заднього ряду, які не можуть зустрічатися у одному слові або словоформі, за винятком кількох слів. У азербайджанській є 9 коротких і 6 довгих голосних. Наголос, як правило, падає на останній склад, значення слова змінюється, залежно від наголосу.

Наразі у азербайджанській мові використовується кілька видів письма: латиниця – в самій Республіці Азербайджан, арабське письмо – в Іранському Азербайджані та кирилиця в Дагестані.

Дієслово у цій мові має аж 5 часів і 6 форм, а також, дієслово по відношенню до суб'єкта, об'єкта або дії може вживатися у 5 різних видах. Цим самим ми хотіли сказати, що самостійно вивчити азербайджанську дуже складно, тому по переклади варто звернутися до професіоналів.

переклад на азербайджанську мову, переклад з азербайджанської мови
Дівчата відмінно впоралися з перекладом документів. Подавався на отримання робочої візи, але не було можливості посидіти над перекладом самому. Відніс в бюро перекладів, попросив якомога швидше все зробити і вже через пару днів отримав на руки результат. До речі, хороший результат, ніяких помилок не побачив. Молодці.
Мельник Микола
Персидська мова Українська мова Німецька мова Іспанська мова Французька мова Осетинська мова Македонська мова Естонська мова Англійська мова Словенська мова Хінді Румунська мова Іврит Узбецька мова Португальська мова Латиська мова Сербська мова Голландська мова Болгарська мова Норвезька мова Угорська мова Турецька мова Арабська мова Італійська мова Словацька мова Туркменська мова Вірменська мова Грецька мова Китайська мова Литовська мова Данська мова Шведська мова Грузинська мова Молдовська мова Азербайджанська мова Чеська мова Корейська мова Японська мова Польська мова Білоруська мова Фінська мова