Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Вичитування та редагування перекладу (093) 918-29-16

Перевірка вірності перекладу здійснюється професійним перекладачем відповідної мови і має на меті тільки перевірку вірності передачі змісту. Перевіряючий не виконує редагування стилю тексту або термінології, якщо невідповідне їх застосування не призводить до спотворення змісту тексту.

Стилістичне редагування здійснюється виключно носієм мови, тобто людиною, для якої мова є рідною/ і має на меті лише коректування стилю тексту. Відповідальність за спотворення змісту тексту або використання невірної термінології несе особа, яка здійснювала написання тексту або його перекладу іншою мовою.

Вичитування верстки необхідно, оскільки в процесі верстання в тексті можуть бути невірно розміщені перенесення, можуть «загубитись» окремі слова, літери, цифри та інші елементи, особливо, якщо верстальник не володіє мовою перекладу.

Вичитування зверстаного тексту виконується професійним перекладачем відповідної мови і полягає у перевірці відповідності між текстом оригіналу до його зверстаного варіанту.

Найчастіше у перекладі зустрічаються наступні помилки:

  • граматичні та лексичні (помилки в словах, пунктуації);
  • стилістичні (неузгоджений текст, невірно вжиті слова, вирази);
  • помилки в перекладі окремих слів та термінів;
  • пропущені місця в перекладі.

Коли переклад залишає бажати кращого ...

Часто в бюро перекладів надходять замовлення на вичитування вже перекладеної інформації. Наші фахівці завжди можуть виконати цю роботу, зробити редагування і коректування наданого перекладу. Вартість цієї послуги становить 50% від вартості перекладу подібного тексту.

Однак, якщо при роботі з перекладом застосовували програми-перекладачі, то в цьому випадку ми розглядаємо це як повноцінне замовлення на новий переклад. Послуга на вичитування таких текстів не надається.

Величезне спасибі за швидкий і якісний переклад. Мій документ був і юридично складним і досить довгим, але Ви прекрасно і грамотно впоралися з перекладом в найкоротші терміни! Величезне Вам спасибі, буду дуже радий знову, якщо знадобиться, скористатися послугами Вашого агенства і порекомендувати їх іншим
Коваленко Сергій
Фінська мова Польська мова Молдовська мова Македонська мова Литовська мова Латиська мова Персидська мова Норвезька мова Корейська мова Французька мова Азербайджанська мова Японська мова Арабська мова Іврит Угорська мова Словацька мова Сербська мова Португальська мова Естонська мова Чеська мова Осетинська мова Шведська мова Голландська мова Грузинська мова Грецька мова Італійська мова Данська мова Туркменська мова Турецька мова Німецька мова Румунська мова Українська мова Болгарська мова Узбецька мова Іспанська мова Словенська мова Китайська мова Англійська мова Хінді Білоруська мова Вірменська мова