Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
(099) 62-00-293   (093) 918-29-16
(098) 668-33-68   Viber/chat
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Вичитування та редагування перекладу 099-62-00-293

Перевірка вірності перекладу здійснюється професійним перекладачем відповідної мови і має на меті тільки перевірку вірності передачі змісту. Перевіряючий не виконує редагування стилю тексту або термінології, якщо невідповідне їх застосування не призводить до спотворення змісту тексту.

Стилістичне редагування здійснюється виключно носієм мови, тобто людиною, для якої мова є рідною/ і має на меті лише коректування стилю тексту. Відповідальність за спотворення змісту тексту або використання невірної термінології несе особа, яка здійснювала написання тексту або його перекладу іншою мовою.

Вичитування верстки необхідно, оскільки в процесі верстання в тексті можуть бути невірно розміщені перенесення, можуть «загубитись» окремі слова, літери, цифри та інші елементи, особливо, якщо верстальник не володіє мовою перекладу.

Вичитування зверстаного тексту виконується професійним перекладачем відповідної мови і полягає у перевірці відповідності між текстом оригіналу до його зверстаного варіанту.

Найчастіше у перекладі зустрічаються наступні помилки:

  • граматичні та лексичні (помилки в словах, пунктуації);
  • стилістичні (неузгоджений текст, невірно вжиті слова, вирази);
  • помилки в перекладі окремих слів та термінів;
  • пропущені місця в перекладі.

Коли переклад залишає бажати кращого ...

Часто в бюро перекладів надходять замовлення на вичитування вже перекладеної інформації. Наші фахівці завжди можуть виконати цю роботу, зробити редагування і коректування наданого перекладу. Вартість цієї послуги становить 50% від вартості перекладу подібного тексту.

Однак, якщо при роботі з перекладом застосовували програми-перекладачі, то в цьому випадку ми розглядаємо це як повноцінне замовлення на новий переклад. Послуга на вичитування таких текстів не надається.

Величезне спасибі за швидкий і якісний переклад. Мій документ був і юридично складним і досить довгим, але Ви прекрасно і грамотно впоралися з перекладом в найкоротші терміни! Величезне Вам спасибі, буду дуже радий знову, якщо знадобиться, скористатися послугами Вашого агенства і порекомендувати їх іншим
Коваленко Сергій
Шведська мова Туркменська мова Іврит Словацька мова Словенська мова Французька мова Грецька мова Українська мова Узбецька мова Латиська мова Сербська мова Японська мова Угорська мова Португальська мова Норвезька мова Вірменська мова Німецька мова Румунська мова Англійська мова Осетинська мова Данська мова Польська мова Італійська мова Молдовська мова Литовська мова Фінська мова Іспанська мова Голландська мова Китайська мова Корейська мова Чеська мова Турецька мова Азербайджанська мова Білоруська мова Болгарська мова Арабська мова Македонська мова Грузинська мова Хінді Персидська мова Естонська мова