Бюро переводов Дружба Народов
Бюро переводов Дружба Народов
З 11.00 до 16.00: (099) 620-0293   (093) 918-2916
(098) 668-3368 Після 16.00: (067) 249-8576 Viber/WhatsApp
Київ, Печерськ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад на молдавську (093) 918-29-16

Вартість перекладу однієї умовної сторінки - від 160 грн.
  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на молдавську мову, переклад з молдавської мови;
  • переклад на молдавську мову, переклад з молдавської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на молдавську мову, переклад з молдавської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на молдавську мову, переклад з молдавської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

"Біне аць Веніто!", що в перекладі на українську "Ласкаво просимо!" - фраза, якою тепло зустрічає Республіка Молдова своїх гостей. А все тому, що гостинність є відмінною рисою молдовського народу. Відвідувачів країни мешканці Молдови приймають радісно і залюбки пригощають смаколиками національної кухні та наливають келих доброго вина. Після дружньої дегустації мовний бар'єр просто зникає і, як правило, подальше спілкування проходить без перешкод, в "Каса маре" - найкрасивішій і прибраній кімнаті привітного господаря.

На жаль, переважна більшість лінгвістів, а також невеличка частина мешканців Молдови, не виокремлюють молдовську як самостійну мову, розглядаючи її лише як діалект румунської. Найбільш відомий світовий мовний довідник - "Ethnologue: Languages of the World", що містить відомості про більш ніж 7000 живих мов світу – також не згадує молдовську як окрему мову, а тільки як альтернативну назву румунській.

У Конституції Республіки Молдова молдовська є державною мовою, в той час як в декларації, що має перевагу над Конституцією, державною мовою визнано румунську. Корінні мешканці і громадські діячі молдовської землі не схвалюють такий стан речей, та це й не дивно, бо їх мовні традиції сягають своїм корінням глибоко в минуле, зберігаються і передаються з покоління в покоління.

Молдавська мова або limba moldoveneasca, moldava lingua відноситься до романської групи і розвинулась з народної латини. Вона має два види писемності: на основі кирилиці в Придністров'ї і латиниці в сучасній Молдові. У школах і вузах сучасної Молдови предмет "молдовська мова", що викладається латинською графікою - відсутній, вивчається предмет "румунська мова". Уроки "молдовської мови" кирилицею викладаються факультативно і тільки в навчальних закладах Придністров'я.

Між іншим, на території Молдови існує рух "молдовенистів", представники якого переконані і активно підтримують те, що для державної мови слід використовувати назву "молдовська", а не "румунська", бо вона є більш давньою.

Щороку Молдова гостинно запрошує всіх відвідати "Дні вина" - свято місцевих виноробів, національних традицій та молдовської мови! І хочемо зауважити, що кожен, хто хоч раз, не залежно від приводу, відвідав сонячну, квітучу і самобутню Республіку Молдова, назавжди залишається її добрим другом та бажаним гостем!

переклад на молдавську мову, переклад з молдавської мови
Величезне людське спасибі за якісний переклад! Замовляла терміновий переклад документів для виїзду за кордон. Мій замовлення було виконано в той же день, при чому дуже якісно і недорого. Особлива подяка за роботу Марині. Рекомендую.
Олійник Ганна
Іспанська мова Осетинська мова Голландська мова Корейська мова Румунська мова Болгарська мова Білоруська мова Італійська мова Азербайджанська мова Чеська мова Естонська мова Грецька мова Хінді Вірменська мова Персидська мова Арабська мова Македонська мова Фінська мова Французька мова Польська мова Німецька мова Турецька мова Данська мова Литовська мова Грузинська мова Угорська мова Норвезька мова Узбецька мова Молдовська мова Китайська мова Українська мова Іврит Сербська мова Португальська мова Шведська мова Туркменська мова Словенська мова Словацька мова Латиська мова Японська мова Англійська мова