Переклад з словенської мови та на словенську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з словенської мови і на словенську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з словенської мови та на словенську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з словенської мови та на словенську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з словенської мови та на словенську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з словенської мови та на словенську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з словенської мови та на словенську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з словенської мови та на словенську мову;

Переклад з словенської мови та на словенську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії словенської мови.


Словенська, або як її називають словенці - «slovenscina», вважається досить рідкою та маловідомою мовою, хоча країна, де вона має статус державної, знаходиться в самому серці Європи. Кількість мовців становить лише два мільйони чоловік, переважна більшість з яких це словенці, а також мешканці прилеглих територій.

Словенська нагадує суміш староруської та німецької мов. У російськомовної людини практично не виникне проблем з читанням і розумінням словенських текстів. Хоча, деякі слова все ж таки можуть здивувати. Наприклад, слово «увага» словенською мовою буде «pozor».

Словенська мова належить до південно - слов'янської мовної групи і налічує понад 40 діалектів. Цей факт дуже ускладнює її вивчення. Літературна словенська виникла на основі Гореньского і Доленьского діалектів. Першим письмовим джерелом словенської мови є «Бріжінскі уривки» (Brizinski spomeniki), які датовані кінцем Х – початком ХI століття.

Сучасна словенська абетка побудована на основі латинської графіки і містить 28 літер. Літери Q, W, X, Y у словенському алфавіті відсутні, проте є додаткові букви - C, S, Z і диграфи DZ, LJ, NJ.

Вивчення словенської мови може стати захоплюючим хобі, особливо якщо поєднати його з милуванням річковими долинами, озерами і водоспадами Словенії, відвідуванням її карстових печер і термальних джерел, прогулянками засніженими альпійськими вершинами та словенськими смарагдовими лісами, яких більше немає ніде у світі .

За роки роботи ми успішно виконали і здали клієнтам безліч замовлень і завоювали довіру багатьох компаній.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами