Цікавить "Додаткові послуги?"

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до Ваших послуг! Щоб зробити замовлення або дізнатися точну вартість зв'яжіться з нами за телефонами: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Додаткові послуги

Ми йдемо в ногу з часом! Крім перекладу, нашим клієнтам потрібні додаткові послуги, які не мають нічого спільного з перекладацькою діяльністю.

Вам необхідно завірити переклад нотаріально? Засвідчити печаткою бюро перекладів? Доставити документ в офіс? Потрібен усний перекладач для проведення перемовин або конференції? Бажаєте поспілкуватись з іноземними партнерами по телефону, за допомогою перекладача, не виходячи зі свого офісу? Може хочете перекласти відеозапис?

Ми готові ВАМ допомогти в будь-якому випадку!

Бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ виконує професійні переклади більш як з/на 50 іноземних мов. Висока кваліфікація і досвід наших перекладачів, обширна словникова база дозволяють нам забезпечити бездоганну якість перекладу в будь-якій галузі. Нами накопичений багатий досвід перекладу текстів найрізноманітнішої тематики, в тому числі вузькоспеціалізованих текстів.

За бажанням замовника ми можемо виконати переклад документа у вигляді точної копії оригіналу, тобто з повним дотриманням вихідного форматування, зберегаючи таблиці, малюнки тощо.

Бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ має в своєму розпорядженні сучасну комп'ютерну техніку і периферійне обладнання, яке дозволяє нам здійснювати сканування, графічну обробку і друк будь-яких схем, креслень, малюнків і фотографій, необхідних для складання повноцінного технічного керівництва або рекламного буклету.

Одним із ключових аспектів нашої діяльності ми вважаємо зручність співробітництва для клієнтів. Замовлення на переклад Ви можете розмістити по телефону, факсом, електронною поштою або особисто.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами