(044) 228-36-59   (098) 668-33-68
(099) 62-00-293   (093) 918-29-16
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Додаткові послуги

Ми йдемо в ногу з часом! Крім перекладу, нашим клієнтам потрібні додаткові послуги, які не мають нічого спільного з перекладацькою діяльністю.

Вам необхідно завірити переклад нотаріально? Засвідчити печаткою бюро перекладів? Доставити документ в офіс? Потрібен усний перекладач для проведення перемовин або конференції? Бажаєте поспілкуватись з іноземними партнерами по телефону, за допомогою перекладача, не виходячи зі свого офісу? Може хочете перекласти відеозапис?

Ми готові ВАМ допомогти в будь-якому випадку!

Бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ виконує професійні переклади більш як з/на 50 іноземних мов. Висока кваліфікація і досвід наших перекладачів, обширна словникова база дозволяють нам забезпечити бездоганну якість перекладу в будь-якій галузі. Нами накопичений багатий досвід перекладу текстів найрізноманітнішої тематики, в тому числі вузькоспеціалізованих текстів.

За бажанням замовника ми можемо виконати переклад документа у вигляді точної копії оригіналу, тобто з повним дотриманням вихідного форматування, зберігаючи таблиці, малюнки тощо.

Бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ має в своєму розпорядженні сучасну комп'ютерну техніку і периферійне обладнання, яке дозволяє нам здійснювати сканування, графічну обробку і друк будь-яких схем, креслень, малюнків і фотографій, необхідних для складання повноцінного технічного керівництва або рекламного буклету.